Wpis z mikrobloga

Mireczki, pojawia się coraz więcej komentarzy, iż próbuję zgrywać ofiarę i dalej nakręcać aferę. Wpis od cioci dodałem tylko i wyłącznie dlatego, że sporo osób się tego domagało. Decyzja o nie przyjęciu przeprosin jest decyzją mojej cioci i ja nie mam na nią wpływu. Jest to jej prywatna sprawa i odczucie, więc proszę o uszanowanie. Wydaje mi się, że obie strony powiedziały już wszystko co było do powiedzenia. Jeszcze raz bardzo dziękuje za rozgłos i pomoc wykopków. Nic nowego w tej sprawie już raczej nie powstanie i trzeba wiedzieć, kiedy powiedzieć stop wystarczy. Z naszej strony nie chcemy dalej ciągnąć tej sprawy w mediach.
https://www.wykop.pl/link/4107233/comment/51771129/#comment-51771129
Jeszcze raz dzięki ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#willakarpatia
  • 32
Wpis od cioci dodałem tylko i wyłącznie dlatego, że sporo osób się tego domagało.


@Sosnus: I bardzo elegancko zrobiłeś. Poinformowałeś nas jak sprawy stoją i udzieliłeś wystarczających wyjaśnień. Faktycznie należało się nam to i bardzo dobrze że to zamieściłeś. Nie masz się z czego tłumaczyć, ja nie mam zastrzeżeń i zrobiłbym na Twoim miejscu dokładnie to samo.

Wydaje mi się, że obie strony powiedziały już wszystko co było do powiedzenia. Jeszcze
@Sosnus: Willa Karpatia to wyjątkowe buraki i moim zdaniem nie wyciągnęli żadnych wniosków z tej całej akcji. W mojej ocenie nawet przyszłe orzeczenia sądowe, które raczej nie bedą dla nich korzystne, nie spowodują zmiany ich podejścia. Współczuję Twojej cioci, że trafiła do #willakarpatia i miała do czynienia z tymi ludźmi
O nie nie, drogi przyjacielu, tak łatwo nie pójdzie. Jak to nie chcecie ciągnąć tego dalej w mediach? Zaczeliscie w mediach to skończcie w mediach bo coś mi się wydaje że w czasie rozprawy wyjdą ciekawe smaczki, nie do końca takie korzystne dla was. Na pewno na nagraniach z monitoringu są ciekawe rzeczy.