Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty #oyster a teraz bardziej poważne tematy niż ePLN

A mianowicie OYSTER -- od razu Wam mówię że jak dzisiaj nie kupicie OYSTER to już maks w niedzielę będzie płacz i lament. To tyle co chciałem powiedzieć. Cena na teraz to: 3,41 dolara za 1 PRL
Dziękuję Pozdrawiam.

aaaa i jeszcze jedno Ci co nie kupują teraz PayFair PFR też będą płakali i to stosunkowo nie długo :) Cena na teraz to 22 centy za 1 PFR
Dziękuję Pozdrawiam

a odnośnie ePLN: Ci co nie kupią nawet symbolicznie ePLN za 1 dolara dzisiaj -- też będą płakali już w lutym xd
ePLN: https://etherdelta.com/#0x4783b23e5c708e77820282e6e7c593eab1a38d7e-ETH ( tylko tutaj można kupić ePLN )
  • 58
  • Odpowiedz
@Amelcio: to jest vaporware - caly kod pisze dwoch freelancerow z PotatoLabs i to tylko back-end do uploadu (w PHP, i to kiepskiej jakosci), a nie protokol. Do tego CEO anonim i placenie bounty w ETH za pchanie tego smiecia po socialach.
  • Odpowiedz
@Khaine: PFR kosztuje nic przy całkowitej emisji 100 mln coinów (z czego 11 mln jest zamrożonych do grudnia). To jest coin na 1$-10$. Musi tylko wejść na normalną giełdę.
  • Odpowiedz
@Khaine: Niedługo powinno wejść na Next.Exchange. Ekipa cały czas kontaktuje się z innymi giełdami (Yobit, Kucoin etc). Na binance i bittrex nie ma szans póki co bo za duże opłaty.
  • Odpowiedz
PFR kosztuje nic przy całkowitej emisji 100 mln coinów (z czego 11 mln jest zamrożonych do grudnia). To jest coin na 1$-10$. Musi tylko wejść na normalną giełdę.


@bT4tgL: Super. Mało osób to rozumie. Ale fajnie że Ty rozumiesz.
  • Odpowiedz
Jak się zapakowałeś solidnie to zastanów się nad trust nodem w przyszłości ;)


@bT4tgL: tzn co masz na myśli bym się zastanowił. Jeszcze oni nie ustalili sprawy masternode i tego jaki będzie z tego przychód oraz ile PFR będzie do tego konieczne.
  • Odpowiedz
@bT4tgL: no mniej więcej słyszałem że 200 dolarów ale wolał bym by była ustalona ilość pfr do tego koniecznych tka by jak cena wzrośnie to zrobiło się dla maluczkich za drogo by posiadać taki węzeł. No i kwestia czy to maksymalnie ułatwią postrawienie takiego noda czy znowu będę musiał uczyć się linuxa na nowo :)
  • Odpowiedz
Raczej ilość będzie podana w PFR. Wystarczy, że będziesz trzymał coiny w dowolnym portfelu, im więcej tym lepiej.


@bT4tgL: o wielkie dzięki za informację. Myślałem że będzie to na zasadzie masternode jak dash.
  • Odpowiedz
Do przyszłego tygodnia może zdarzyć się coś że wyskoczy PFR? Kapitał mam zamrożony w PRL.


@shinya56: cena wyskoczyć może zawsze. A jeśli chodzi o wydarzenia to w lutym ma wyjść już możliwość handlu p2p na PFR a do końca kwartału czy tam kwietnia ma wyjść już wersja pełna giełdy pfr
  • Odpowiedz
Do przyszłego tygodnia może zdarzyć się coś że wyskoczy PFR? Kapitał mam zamrożony w PRL.


@shinya56: wiem co kombinujesz - wyjść w PRL wyżej i przejść do PFR ;)
  • Odpowiedz