Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty #oyster a teraz bardziej poważne tematy niż ePLN

A mianowicie OYSTER -- od razu Wam mówię że jak dzisiaj nie kupicie OYSTER to już maks w niedzielę będzie płacz i lament. To tyle co chciałem powiedzieć. Cena na teraz to: 3,41 dolara za 1 PRL
Dziękuję Pozdrawiam.

aaaa i jeszcze jedno Ci co nie kupują teraz PayFair PFR też będą płakali i to stosunkowo nie długo :) Cena na teraz to 22 centy za 1 PFR
Dziękuję Pozdrawiam

a odnośnie ePLN: Ci co nie kupią nawet symbolicznie ePLN za 1 dolara dzisiaj -- też będą płakali już w lutym xd
ePLN: https://etherdelta.com/#0x4783b23e5c708e77820282e6e7c593eab1a38d7e-ETH ( tylko tutaj można kupić ePLN )
  • 58
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@shinya56: też to samo rozkminiam xd ale PRL jest jeszcze zbyt tani to jest kwestia teraz potencjału wzrostów czy większy będzie na PRL czy na PFR i który pierwszy xd
  • Odpowiedz
@shinya56: stronka już jest oficjalnie nowa na oyster. Stąd spadki. Pewnie na wzrosty poczekamy jeszcze z parenaście dni lub tygodni lub nawet do wydania konkretnej wersji produkcyjnej oyster aplikacji
  • Odpowiedz
Koreańczyki wyszli na ulice protestować domagając się dymisji rządu, bo przez nich potracili dorobek życia. Takie info się pojawiło przed chwilą.


@shinya56: tzn w jakim kontekście potracili? Chodzi o regulacje dotyczące zakazu handlu kryptowalutami?to tam wszystkie koreańczyki protestują? Bardzo dobrze jesli to prawda ! Daj linka ! trzeba walczyć o wolność !
  • Odpowiedz
tzn w jakim kontekście potracili? Chodzi o regulacje dotyczące zakazu handlu kryptowalutami?to tam wszystkie koreańczyki protestują? Bardzo dobrze jesli to prawda ! Daj linka ! trzeba walczyć o wolność !


@Amelcio: Właśnie o te regulacje i niby przez nich są te spadki na giełdzie. Wszystko idzie w dół.
  • Odpowiedz
@shinya56: czy ja wiem czy są spadki na giełdzie/ były kilka nocek spadki ale generalnie rynek wraca spowrotem.
Moim zdaniem najbliższe 2 lata to ciągłe wzrosty marketcapu całego krypto. ( z takimi drobnymi korektami jak teraz były )
  • Odpowiedz
Moim zdaniem najbliższe 2 lata to ciągłe wzrosty marketcapu całego krypto. ( z takimi drobnymi korektami jak teraz były )

@Amelcio: też tak uważam. Tutaj trzeba być cierpliwym. Tylko, że wszedłem w PRL po 3.26 $. Zainwestowałem kilka dni temu w PRL 75 % kapitału, reszta poszła w ICO i z tych spodziewanych wzrostów miałem rozłożyć na dwa trzy alty m.in PFR.
  • Odpowiedz
@shinya56: powiem w ten sposób decyzja jest Twoja ale trzymaj się pewnej zasady, nigdy nie wychodź z perełek na long term niżej niż wszedłeś co do waluty bazowej w parze której jesteś. kupiłeś np za 0,26 eth to nie sprzedawaj za 0,25eth
  • Odpowiedz
W moim przypadku co będzie lepsze jak wszedłem w PRL przy 3.26$? Przejść na PFR po 0.22$ czy zostać z PRL?


@shinya56: Twoja decyzja. Ja tutaj wyrażam swoje myśli nikomu nie doradzam inwestycyjnie. Ja jestem zapakowany i w PRL i w PFR zapakowałem się 8 razy wiecej niż wtedy gdy wchodziłem w PRL :) ( z zysku PRL :) )
  • Odpowiedz
Konto na EtherDelta importuje się z portfela ETH? Nie kumam tego ehh


@shinya56: najlepiej łącz się z etherdelta przez ledger nano s a jak nie masz to przez metamask przez przeglądarkę chrome. no i musisz zrozumieć etherdelta :) bo jest w h-j skomplikowana dla początkujących :) i może dlatego można tam wyrwać tanie kwiatki :) bo to kwiatki dla nielicznych :) PFR rozmawia już z kucoin jak to trafi na
  • Odpowiedz