Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty #oyster a teraz bardziej poważne tematy niż ePLN

A mianowicie OYSTER -- od razu Wam mówię że jak dzisiaj nie kupicie OYSTER to już maks w niedzielę będzie płacz i lament. To tyle co chciałem powiedzieć. Cena na teraz to: 3,41 dolara za 1 PRL
Dziękuję Pozdrawiam.

aaaa i jeszcze jedno Ci co nie kupują teraz PayFair PFR też będą płakali i to stosunkowo nie długo :) Cena na teraz to 22 centy za 1 PFR
Dziękuję Pozdrawiam

a odnośnie ePLN: Ci co nie kupią nawet symbolicznie ePLN za 1 dolara dzisiaj -- też będą płakali już w lutym xd
ePLN: https://etherdelta.com/#0x4783b23e5c708e77820282e6e7c593eab1a38d7e-ETH ( tylko tutaj można kupić ePLN )
  • 58
to się szykuj, bo ja się obkupilem w PRL, na razie same straty. Jak nie będzie na plus w niedziele to cię znajdę.


@wmaniak2: Wyrąbane mam czy Ty kupiłeś kolego. Ja Tobie nie karzę niczego kupować. Naganiam tak jak 90 % Mirków stąd. Żeby to ja Ciebie pierwszy kolego nie znalazł.
tjaa :)) już tydzień temu miał wystrzelić :D w tą niedziele będzie że w następnym tygodniu "to the mooonnn" xD


@ErZy: pamiętajcie jedno ja o oyster mówiłem przy cenie 26 centów a o iota 36 centach i wtedy wchodziłem w te aktywa.A że Wy wchodzicie na górkach no to sorry wybacz!
@Amelcio: Nie no, pójdzie w górę na pewno. Już idzie, świeczki choć mają cienie to zamykają się znacznie wyżej. Tylko pytanie kiedy trzeba będzie wysiąść z FOMO przed korektą ( ͡º ͜ʖ͡º) Bo następne FOMO będzie przed testnetem.
@Amelcio: PFR już jest dosyć po pompie, więc trudno powiedzieć ile wywali w górę. Ja mam na oku kilka obiecujących near-shitów, które ledwo wyczołgały się z ICO i kosztują psi #!$%@?. Nie mam tyle środków aby się rozpełznąć na 5 krypto, muszę się trzymać tak z 2.
@Amelcio: Te shity o których myślę mają chyba znacznie mniej xD Ale PFR też wygląda legitnie. Jakie tam jest zastosowanie dla tokenu? Ile przewidujesz że może dojść i w jakim czasie?
Ale mysle 1 dolar max do konca lutego


@Amelcio: Trochę daleki termin. Te shity o których myślę wystarczy że wejdą na jakąkolwiek większą giełdę i mogą odfrunąć wpiździec. Tak jak PFR w sumie, ale PFR już jest nabity dosyć.