Wpis z mikrobloga

@MechanicznyTurek Daję im kredyt zaufania. Albo spierniczą postać po całości i wtedy strój nie będzie problemem, albo będzie to fajne wcielenie i....wtedy strój nie będzie problemem :) Zobaczymy. Mi też się nie do końca podoba. Sama sprawiła wrażenie ciapowatej, a do takiej klaunopodobnej postaci ten strój pasuje.

Ale nie skreślam, zobaczymy co z tego wyniknie :)
Daję im kredyt zaufania. Albo spierniczą postać po całości i wtedy strój nie będzie problemem, albo będzie to fajne wcielenie i....wtedy strój nie będzie problemem

@k_e_i_r_a: pełna zgoda, mam to samo. Do Capaldiego miałem wielkie oczekiwania i nie zawiódł mnie, jednak miał pecha dostać kiepskie scenariusze, przez co większość odcinków z nim nie zapadła mi w pamięć i raczej nie będę do nich wracał.


Ogólnie lepszy średni Doktor ze świetnymi historiami,
@MechanicznyTurek ten strój jest ok, takie małe nawiązanie do starych doktorów (5-7). Idąc tym tropem można się spodziewać nawiązania do dawnych serii. A jeśli chodzi o nową doktor, to jakoś nie pamiętam, żeby ktoś źle wpasował się w tę rolę, wszystko zależy od scenariuszy i odwagi nowej ekipy. Liczę tylko na to, że nie będzie dużo wątków miłosnych bo zrobi się z tego jakiś melodramat.