Wpis z mikrobloga

Myślałem, że go zostawię dla siebie, ale niestety muszę puścić go dalej... Mercedes W126 500 SEL (czyli wersja wydłużona, bardzo mało tego jeździło), rok produkcji 1984, przebieg 284K, silnik 5L. Tylko w dobre ręce, bo stan naprawdę igiełka, bez januszowania. Przebieg oryginalny, bezwypadkowe, serwisowany w BOSCHu do teraz, wszystko działa i w stanie kolekcjonerskim wręcz. Jestem jego drugim właścicielem od początku ()

Z dodatków które posiada: ABS, 8 głośników, centralny zamek, tempomat, skórzana bardzo ładna tapicerka, klimatyzacja manualna, el. lusterko (prawa strona), el. szyberdach, el. szyby przednie i tylne, wycieraczki na lampach przednich, podłokietnik z tyłu.

Cena 40.000 zł tylko chciałbym się dżentelmeńsko umówić, że gdy ktoś będzie go kiedyś sprzedawał to da mi znać abym mógł ewentualnie ponownie go nabyć.

#motoryzacja #samochody #sprzedam #klasykimotoryzacji
Pobierz lutecki - Myślałem, że go zostawię dla siebie, ale niestety muszę puścić go dalej... ...
źródło: comment_cPhHoIEKRCCWRhVQi2gdAz7N3yZlI1Vr.jpg
  • 20
@majk90: Tak, ze Szwajcarii przyjechał. Ale z tym pół roku to przesadziłeś trochę. Sprowadziłem go dla siebie, ale w między czasie trafił mi się inny na który też chorowałem, a na 4 samochody nie mam miejsca ;-(

Zdjęcia po kupnie mam, ale prócz prania wnętrza, woskowania i wymiany eksploatacyjnych w ASO Mercedesa nie było potrzeby robienia czegokolwiek.