Wpis z mikrobloga

@Guines: Wiadomo, słabo wyszło z tą sytuacją ale i tak jakoś z twarzą z tego wyszli. W każdym razie można po prostu zażądać zwrotu pieniędzy, na pewno w takiej sytuacji nie będą robić problemu, ale przynajmniej może też ktoś na tej zniżce skorzysta
  • Odpowiedz
@k_alka: @czerwinnio: no znowu pytam, jak wyszli z twarza jak ludzie stracili czas i pojechali odebrac telefon a oni daja inny jeszcze wciskaja ze taki masz na fakturze, dali kody na mi a1 i telefony sa niedostepne i niby jaki mieli by robic mi problem z oddaniem moich pieniedzy skoro nie dostałem tego co kupiłem? Chyba pierwszy raz cos kupowales
  • Odpowiedz
@Guines:
Wyszli, 730 za a1 64GB to ciągle dobra cena, a 300 z 5a to już w ogóle śmiech. Moim zdaniem te kupony to nawet lepsza promocja niż cały ten błąd.
  • Odpowiedz
no mega słaba sytuacja, szkoda czasu ludzi ale mleko się już rozlało, mogli w ogóle olać ludzi a jednak coś tam zaproponowali w ramach zadośćuczynienia więc przynajmniej się starają jakoś to ogarnąć , nie raz sie słyszalo o takich bledach i sklepy to po prostu anulowały a tu jeszcze dali ten rabat więc trzeba docenić
  • Odpowiedz
@niexus: za 330zl to mialbys 3 karty 128gb, mogli dac 32 albo doplate do 32. Niezgadzala sie tylko 1 rzecz z tysiaca w opisie, a wysylali telefon w ktorym z opisem zgadzala sie jedna rzecz a tysiac nie
  • Odpowiedz
@WUJICO: > Memory5: jakbyś nie chciał wykorzystać kodu to chętnie przyjmę ( ͡º ͜ʖ͡º) Akurat szukam telefonu dla matki do 300zł.

Kod wykorzystany ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz