Wpis z mikrobloga

Cześć Mireczki, mam mały problem z telefonem, może ktoś będzie mógł mi pomóc :) mój telefon (Samsung Galaxy s6) co jakiś czas sam robi zdjęcia. Przy pierwszych dwóch sytuacjach nie byłam pewna czy nie zostawiłam aparatu włączonego i czy nie było włączone opcji tonowego robienia zdjęć, ale wyłączyłem tę opcję, a telefon dalej to samo. Ostatnio w biurze położyłam telefon na biurku, rozmawialam z kolegą i słyszę dźwięk zrobionego zdjęcia. Dzisiaj o godzinie 5.10 gdzie jeszcze smacznie śpię, wzbudziło mnie światło lampy błyskowej i po chwili aparat znowu zrobił zdjęcie. Co może być przyczyną? Niedawno zainstalowałam antywirusa ale nic to nie dało...

#android #samsung #telefony #kiciochpyta #smartfon
  • 12
@ojaadaj20 dla pewności przywróć do ustawień fabrycznych, zainstaluj tylko podstawowe "pewne" aplikacje :) Masz faceta? Może zainstalował Ci coś żeby wiedzieć co robisz jak go nie ma :)
@ojaadaj20: Poniewaz moja mama ostatnio walczyla z rownie glupia i upierdliwa usterka w swoim samsungu to zapytam o to co ja po godzinie rozkminy... Restartowalas telefon?
Jesli tak, przypomnij sobie kiedy ostatnio telefon dzialal prawidlowo i odinstaluj nowe aplikacje i update'y istniejacych aplikacji. Reset do ustawien fabrycznych tez powinien pomoc.

P.S. Nie masz powiazanej jakiegos smartwatcha, smartbanda z telefonem? W opasce lenovo mam funkcje robienia zdjec poprzez przycisk na opasce. Moze
@ojaadaj20 Mialas moze jakis program, ktory polegał na robieniu zdjec, podczas nieporpawnego wpisania pinu?

Albo odblokowanie twarzy telefonem?

Na przycisku od odblokowania telefonu, mogl zostac troche bród, telefon wyczul jakis ciezar czy cos i zaczal na wlasna rekw próbować odblokowac telefon, ale niepoprawnie. Co skutkowalo robieniem zdjecia.