@bigb00m: odkąd rzuciłem palenie serio piję melisę grając weekendowa xD zmyślne comba przekleństw i tak wykrzykuję w każdym meczu (nie twierdzę, że to normalne ( ͡º ͜ʖ͡º)). Tak czy inaczej gratuluję i współczuję zarazem . Powodzenia (ja za pierwszym razem wykręciłem 17, ale zacząłem od sześciu porażek w stylu 6-0 i chciałem się poddać :) wszyscy jadą tam "na żyle" i jest raczej ciężko, czasami w
@HyperX: #!$%@? iPhone zgubił mi słowa. @kondziox88: @FRIX1988: biorąc pod uwagę jak często robię rage quit przy meczach w sezonach online, to zapewne w lidze weekendowej będzie jeszcze gorzej, a jestem osoba która zbyt szybko się denerwuje. Wiązanki przekleństw to u mnie norma, oby w weekend sąsiedzi po policję nie dzwonili.
@bigb00m: o Rage Quit :D takich graczy mi tam trzeba xD osobiście jak nie wychodzę nigdy (nawet przy 7:0), tak w ostatnią niedzielę wyszedłem aż dwa razy :) nie chcę Cię straszyć, ale z nerwami będzie gorzej niż w sezonach i to o wiele. Czuć bardzo jak zależy każdemu na zwycięstwie, bo meczów ubywa, a ranga się sama nie wbije :) nieraz tracę bramki w 90+ czy 120+, bo nie radzę
@bigb00m mój różowy nie może ze mną wytrzymać gdy gram weekendowa, przeklenstwa, pięść w ścianę to norma. Przegrywanie w ostatnich minutach, gol stracony po rozpoczęciu od połowy przez przeciwnika.. dramat. Daj znać jak idzie
@kondziox88: z tym rozpoczęciem i utratą gola to ponoć glitch, "kick off glitch" konkretnie, ale EA nic z tym nie robi póki co. Też mam z tym wielki problem, do tego stopnia, że w zeszły weekend straciłem tak 3 gole pod rząd, tuż po strzeleniu, więc to był mecz typu "wlał-wylał". Z uwagi na to często tuż po gwizdku robię kosę pierwszym lepszym zawodnikiem :)