Wpis z mikrobloga

@Lodzermensch: kurcze nie ogarniam o co tym ludziom tu chodzi, to serio jest fajne a ci się przypierdzielają do jakichś gwiazdek o.O Bez sera.

Na YT podobnie:

when you cant spell polish properly
  • Odpowiedz
Mnie drażni jego rażąco niepoprawna wymowa czegokolwiek. Kiedy robisz film edukacyjny to wypadałoby co najmniej od biedy sprawdzić wymowę w tłumaczu Google zamiast czytać wszystko jakby po angielsku. (°°
Gdańsk - "Darmynskansk"?!
  • Odpowiedz
szkoda że u nas nie uczą w ten sposób.


@Lodzermensch: a po co to komu? Nie no serio pytam, nie tylko dla samego faktu użycia mema. Taka wiedza ma zerowy wpływ na moje życie, nawet w Polsce nie potrzeba mi takiej wiedzy. Tym bardziej nie obchodzi mnei ani Francja, ani Hiszpania, ani państwa UK czy inne twory.
  • Odpowiedz
Ale wy wiecie, że to jest na mirko i nie możecie tego zakopać? XDDDD

Poza falą hejtu zauważyć warto, że jest to dla dzieci i lepsze to niż nic :) Piosenka sympatyczna i można pośpiewać :)
  • Odpowiedz
nagranie musiało być z 1990-1992 Bo jeszcze ZSRR było ale już Niemcy w jednym kawałku... zastnawiam mnie dlaczego zmiast Soviet Union było Russia :/


@wytrzzeszcz: W 1992 roku to już była Ukraina, Białoruś i inne republiki powstałe po rozpadzie ZSRR. Jugosławia także zaczęła się rozsypywać w 1991. Dzięki temu można precyzyjnie podać datę powstania animacji (koniec 1990).

A Russia pewnie dlatego, żeby pasował rym ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz