Wpis z mikrobloga

Prawdopodobnie w tym miesiącu dołączę do grona osób posiadających tę konsolę.

Dlatego mam też kilka pytań do właścicieli #nintendoswitch

1. Polecacie jakiś dobry pokrowiec na konsolę + jakąś dobrą szybkę ochronną?

2. Czy jeżeli kupię konsolę w Niemczech to będę miał jakieś ograniczenia kupując gry w Polsce i na odwrót? (mieszkam w Niemczech obecnie)

3. Czy kupienie fizycznej gry ma jakieś zalety względem kupna cyfrowej wersji? Czy naprawdę używane katridże zauważalnie śmierdzą ponieważ są polizane?

4. Rozumiem, że cyfrowe edycje gier czasami mogą dostać aktualizację. Czy na katridżach jest to możliwe także czy raczej dostaje się wersję v1.0 na zawsze?

5. Widzę, że ekran to zwykły TFT - jak wypadają kolory i kąty widzenia?

6. Wasze top 3 gier? Ja raczej zacznę od Zeldy, Fifa, Worms, potem może Skyrim, Minecraft?

7. Jest tam jakiś market z darmowymi aplikacjami jak VLC, Spotify, Netflix etc?

#gry #nintendo #konsole
Pobierz MatthewDuchovny - Prawdopodobnie w tym miesiącu dołączę do grona osób posiadających t...
źródło: comment_SW3HsYDvyz2yMxtJPjuYsdCupCy7LbLt.jpg
  • 9
@MatthewDuchovny jesli chodzi o top 3 to na obecna chwile zelda, mario i just dance ale za duzo gier nie mam no i to dosc subiektywna opinia. Marketu z aplikacjami nie ma, jesli chodzi o internet to w sumie tylko eshop i jakies nintendowe comminity chyba tylko. Ekran mnie satysfakcjonuje, chociaz glownie ns uzywam jako konsoli stacjonarnej. Co do cyfrowych wersji to z jakiegos powodu sa drozsze no i nie mozesz ich
@MatthewDuchovny:
1) jakikolwiek
2) brak ograniczeń
3a) pudełeczko () a w zasadzie cyfrowe są lepsze (nie licząc potrzeby kupna karty pamięci) bo nie musisz nosić kartridży z sobą
3b) moje lizane nie śmierdzą ( ͡º ͜ʖ͡º)
4) kartridże też dostają aktualizacje
5) dupy nie urywa, ale nie ma tragedii
6) Zelda, Mario Odyssey, Mario Kart
7) nie ma na
@MatthewDuchovny:
1. kup sobie szybe bo od docka czasem potrafi sie ekran porysowac, zwykle szklo wystarczy za pare zl. Palcuje sie tam samo licensed nintendo za 40 jak i aliexpress made za 2zl. Pokrowiec to juz kwestia gutu i wygody.

2. Jesli masz mozliwosc poluj na okazje na https://www.mydealz.de serwis w PL wyglada tak, ze sprzedawca wysyla do serwisu do czech, jak ten nie uradzi to urzadzenie wedruje bodajze do niemiec.