Wpis z mikrobloga

@Hardporecorn: No co zrobisz jak nic nie zrobisz. Jesteśmy barberami nie cudotwórcami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@William_Lawson: Siemano! Dla stałych klientów też będziemy mieli wkrótce drobne niespodzianki.
@dorotka-wu: Jeszcze nie niuchałem ale myślę, że zostało po staremu :) Niebieskiego nie szukaj na siłę, możesz pozostać silną niezależną węgierką, dla Ciebie - ikony wypokowego #szczecin.a zapachy zawsze się znajdą (
No co zrobisz jak nic nie zrobisz. Jesteśmy barberami nie cudotwórcami ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@BarbershopGentleman: Można takich jegomości po prostu nie wpuszczać, zamiast robić z nich większych meneli ( ͡° ͜ʖ ͡°) Już nie mówiąc, że nazwa mi się kojarzy z murzyńskim gettem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@BarbershopGentleman: powitać, tylko uważajcie żebyście nie skończyli jak solgaz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

kiedyś was odwiedzałem, ale jakoś tak sobie odpuściłem jak weszły rezerwacje, zwłaszcza że ciężko o termin bliżej niż na 3 tygodnie w przód, no i w sumie 5 dych za brodę to też imho trochę dużo, no ale skoro brak terminów przy takich cenach to znak że i tak się wam wiedzie, także mogę