Wpis z mikrobloga

Zostałem bitcoinowym milionerem. Żona, matka nikt z pracy nie wie. Codziennie latam do pracy 9-17 jak gdyby nigdy nic, wynajmuje mieszkanie które mogę spłacić w jednej wpłacie i jeszce zostanie na kilka mieszkań Warszawie. Ale #!$%@?ć to, myślałem całą noc i dziś rzucam papiery (pozdro #pracbaza) i lecę na wakacje do końca życia. Bilet już kupiony #pdk Myślicie że zabrać żonę ze sobą czy zostawić ja na tym padole łez niech tyra do emerytury?
Aha kto pluśnie ma szansę otrzymać 1 z 135 BTC. Do wieczora.
Dziękuję sponsorom: #bitcoin #lisk #kryptowaluty
Ocurwaalekyrk - Zostałem bitcoinowym milionerem. Żona, matka nikt z pracy nie wie. Co...

źródło: comment_0jHjt5dZNIDcPabIOIrtvFnYKm3B3W23.jpg

Pobierz
  • 164
  • Odpowiedz
@Ocurwaalekyrk jeśli żona była przy Tobie przez ten cały czas, to będzie nadal, chyba że jej nie kochasz. Niezłe życie się szykuje Mirku, zazdro trochę. Nie mam portfela btc, ale mógłbyś kopsnąć parę złotych, Lanos mi rdzewieje :p
  • Odpowiedz
@SmallCaracan: Pomijając kwestie zarzutki, to akurat tu nie jebnął się, bo to nie jest przelicznik tylko saldo konta BTC i obok saldo konta w PLN. Czyli ma 135 BTC oraz 600k CBLN do przepicia.
  • Odpowiedz
Jeśli to nie baity to gratulacje, ja do tej pory pluje sobie w brodę pamietając jak kiedyś sprzedałem 1BTC za trochę ponad 1000 zł
  • Odpowiedz