Wpis z mikrobloga

W dni wolne nie potrafię się zająć sobą.
Wstałam dwie godziny temu i... w zasadzie to nic. Maseczkę sobie zrobiłam na twarz.
I dwa napady paniki miałam, ale już nawet nie staram się ich powstrzymywać. Wiem, że nie przejdą same. Tabletki uspokajające to najlepszy i najszybszy środek. Problem jest taki, że jestem teraz zaspana i jeszcze bardziej nie mam na nic ochoty. Najchętniej bym wróciła do łóżka i znów spała, ale wtedy poczucie zmarnowanego dnia będzie jeszcze większe.
Nie chcę stać się typowym piwniczakiem.

#depresja #samotnosc #przegryw #sajkostories
  • 14
@SajkoStory: BUUUUU jest mi tak źle. Buuuu buuu nie mam na nic sliły, ale wpis na wykopie zrobie i pewnie przejrze wall na fejsiku a i fotke na insta dodam xDDDDDDD
#!$%@? jakie to żalosne

@BumszakalakaPokazPtaka:
Pomysł zajebisty rodem z kupienia dziecku pieska na urodziny a gdy podrosnie i sie znudzi to sie go przywiazuje do drzewa w lesie i zostawia

pies jako lekarstwo na brak antecji

xD

I jeszcze
@BumszakalakaPokazPtaka: Nope, od bolców robię sobie przerwę.
@Fako: Niedawno wróciłam do domu rodzinnego po paru latach i niestety musiałam zostawić zwierzaki u byłego, mama ma uczulenie. Pies bardzo mi pomógł wyjść z głębokiego dołka, bo nieważne jak bardzo nie miałam ochoty funkcjonować, musiałam się nim zająć; przecież sam sobie nie da rady. Teraz nie mam takiej możliwości, dopóki nie dołożę pieniędzy.
@Canova: Ależ z Ciebie alfa.