Wpis z mikrobloga

Jak wytłumaczyć koleżance, żeby nie p--------a o tym, że ma ferie na nartach, wakacje w Chorwacji i perfumach za 400 zł które są słabe, gdy ja mieszkam w nie wyremontowanym mieszkaniu, nie zawsze mam co jeść, czy czym napalić w piecu :/ #bieda #w---w
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@JSJTPAAIMTCIC: widzisz to są dwa światy, jej świat i twój. Głodny nie zrozumie sytego i na odwrót naucz się nie przywiązywać do takich rzeczy jak status i materialność bo łatwo to stracić...( ͡° ʖ̯ ͡°) wiem jakie to w---------e jest i jak d--a boli
  • Odpowiedz
@JSJTPAAIMTCIC: coś ci powiem kiedyś miałem kasy jak lodu (zawód syn ojca) i nie szanowałem tego co miałem ojciec umarł były długi co zrobiłem poszłem do pracy ( a kiedyś z roboli szydziłem..) i wiesz co dopiero teraz wiem co to życie i ile jest warta praca człowieka i szacunek do pracy nie powiem d--a mnie piekła a ,,a dziewczyna żuciła,, że już nie moge pozwolić sobie na melanże i
  • Odpowiedz
@smoczewski: niestety straciłem karte i status a starzy ,,kumple,, nawet nie zadzwonią na urodziny z życzeniami było nie ma h-j dom trzeba było sprzedać i coś mniejszego się przenieś najgorzej to siora przeżyła bo kremiki za 600zł się skończyły( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@JSJTPAAIMTCIC: dam ci rade ucz się zdobywaj umiejętności w tym co cię cieszy i krełuje ciebie w czym jesteś dobra i zacznij na tym zbijać kase ja tak robie ( ͡° ͜ʖ ͡°) dopiero po stracie dowedziałem się że jestem debilem i nic nie potrafie w pracy nauczyłem się wiercić k---a wiercić co każdy facet potrafi robić i powoli do czegoś zmierzam
  • Odpowiedz