Wpis z mikrobloga

@Borntobefit: pierwsze wrażenia całkiem pozytywne. Może to dlatego, że smakiem kurczak i łosoś przypominały te, które robiłam jak jeszcze miałam czas na gotowanie. Dodatkowo, co mi się podoba- wszystkie dzisiejsze potrawy miały spoko wyważony smak. Przyprawione poprawnie. Dla amatorów wyraźnych smaków być może zbyt jałowe - dla mnie w sam raz. Porcja - Ok. Akurat by się nie zapełnić, ale zaspokoić głód. Chyba na razie tyle w temacie. :)
@Borntobefit: Ano tak, że zamówiłam tylko raz. Zaczęłam sobie sama przygotowywać jedzenie dzień wcześniej. Zmobilizowałem się i wygospodarowałem chwilkę czasu tylko dlatego, że pod koniec tygodnia po prostu mi nie smakowało... Pewnie gdyby dostarczali codziennie... zamawiałabym do tej pory. Spróbuj i sam zadecydujesz czy te 15 posiłków Ci przypasuje. ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°
@Borntobefit: jak gotuję? Kupuję w sainsbury’s pudełka ze świeżymi warzywami na patelnie plus kawał cycka i duszę w sosie sojowym albo dodaję pastę miso plus przyprawy (duuuuużo przypraw) no i tyle... monotematycznie, ale codziennie świeżo. Gdzie mieszkasz? Na Ealing Brodway jest spoko knajpka z organicznym żarciem. Lunchbox kosztuje ok. £6. Wybierasz sobie 5 składników. Naprawdę syte i spoko obsługa. FARM W5. Gorąco polecam!