Wpis z mikrobloga

@Bobokkk: nic do Kamila nie mam, ale co do tej ich "skromności" to chatę mają "nieźle" o------ą - w takim aż zbyt wiejskim stylu. Jest fajna stylistyka, architektura góralska i można z tego było tworzyć piękne "pałacyki" drewniane jak znamy ponad stuletnie budynki z Krynicy czy Zakopanego - to co w tym stylu drewnianym d-----ł Stoch na chacie to jest lekki k---a dramat i na pewno nic "skromnego" ( ͡
  • Odpowiedz
@Tosca303: co innego skromość a co innego korzystanie z tego co sie zapracowało. Dla Ciebie skromość to życie poniżej możliwości bo ktos bedzie obgadywal ?? Postawil sobie fajny dom we wsi, a nie na srodku zakopanego. Na zachodzie na taki dom, moze sobie pozwolic bogatsza czesc klasy sredniej ( wiadomo na jakims zadupiu, bo ziemia droga). W skokach osiagnał więcej niż lewy w piłce a kto wozi sie brykami i
  • Odpowiedz
@BadHabits: nie o to mi chodziło, dom niech ma, zarobił to sobie wybudował, ja mu tego nie zazdroszczę ani nie bronię. Problem jest inny - widziałeś ten dom? ( ͡° ͜ʖ ͡°) No jest stylistycznie z-----y i tyle.
  • Odpowiedz
@Bobokkk: Takich inteligentnych, normalnych ludzi powinni pokazywać jak najwięcej: nie tylko Stocha jako przykład sportowca, ale też jego ojca i żonę jako przykład ojca i żony sportowca. Całymi dniami pokazują piłkarzy, z których robią na siłę jakichś cnotliwych dżentelmenów i intelektualistów, mimo że ledwo sklejają dłuższe wypowiedzi, a potem wychodzą Stochowie i zamiatają ich tym, jak mają poukładane w głowach. Kamil na tle piłkarzy wypada jak profesor przy gimnazjaliście.
  • Odpowiedz