Wpis z mikrobloga

@De0s

Ja #!$%@? jakie to prawdziwe xD ostatnie 300 lat ciągłe #!$%@?, upokarzanie i bezsensowna śmierć milionów a tu dalej jakieś bajdurzenie o pięknej polskiej historii
  • Odpowiedz
@SmieszekZawadiaka: obrazek ogólnie typowy do triggerowania, te podpisy takie sobie.

Ale rozwalają mnie takie piękne zakompleksione wpisy gdzie ktoś odreagowuje sobie wpisy na Polskę pultając się na historie Ukrainy :D :D
  • Odpowiedz
@Partyzant91: A byłaby piękniejsza jakbyśmy to my spuszczali #!$%@?, jak na przykład Niemcy Żydom, czy Ruscy Ukraińcom? Zdecydujcie się w końcu, bo bardzo chcecie pluć, ale trochę się w tym pultacie. Logiki za grosz.
  • Odpowiedz
@De0s: chyba zdaje się o której części historii mówimy. bo Polacy mają w sumie spoko historię do XVIII w. i wszyscy mają ją w dupie. a od tamtego czasu jest dramat, gdy jesteśmy rozgrywani i wszyscy się jarają powstaniami, dzielnie ginącymi ludźmi i takie tam
  • Odpowiedz
@Partyzant91: I widzisz pokazałeś że nie znasz historii, co specjalnie mnie nie dziwi. Jak już, to ten "#!$%@?" w postaci kuksańca sprawili nam Czesi, a my małostkowo potem odpowiedzieliśmy. Z grożeniem Litwie miało to swoje uzasadnienie geopolityczne w postaci zabezpieczania północno-wschodniego przedpola przed nadchodzącą wojną. Lepiej pewnie było czekać aż Litwini dogadają się z Sowietami jak w 20 roku. W obu przypadkach nie można powiedzieć, że kogoś strasznie skrzywdziliśmy. W
  • Odpowiedz