Wpis z mikrobloga

Uwielbiam jak typy na siłce rzucają hantlami i drą mordę " BO SOM NA POMPIE " XD Jebnie Ci taki hantlem 5kg i dre morde, jakby siad z 230 zrobił i chodzi taki dumny Pan siłowni XDD Ja po takim cyrku nawet brzucha tego dnia nie ćwiczę tylko czekam aż wrócimy do szatni i ludzie będą z niego kisnąć a ja się potem tak brechtam, że lepszego treningu na brzuch to ja nigdy nie miałem, polecam XD

TL:DR


#silownia #mirkokoksy
  • 34
  • Odpowiedz
  • 1
@woda48 no ale czytaj ze zrozumieniem! Ja mówię tylko o tych nowodupcach sezonowcach co rzucają PIECIOKILOGRAMOWYMI HANTLAMI, ja totalnie rozumiem, że jak leżysz na ławce i masz w łapach po 35kg i to jest jedna z ostatnich serii, to ciężko odłożyć to normalnie na podłogę by nie zrobić sobie krzywdy, lepiej odrzucic, sam tak często robie. Odnosilem się tylko do tych kurakow, co robi 2 serie z 5kg na łapę i rzuca
  • Odpowiedz
@Kvazar: frizbie mnie rozwaliło :D
@IntruderXXL: nie każdy rodzi się hulkiem, jakbym miał podnieść z ziemi, położyć się, zrobić serie, a potem wstać mając na sobie 105 kg to bym umarł. Nie mówiąc już o marnowaniu siły na te czynności
  • Odpowiedz
robię i nie piecze mnie bo na łapę biorę tyle ile ty ważysz w butach


@chuckmls: Jak na moich siłkach ktoś tak robił to wszyscy z niego cisnęli bekę jawnie, bo ile byś #!$%@? nie brał to i tak #!$%@? zrobisz. xD
  • Odpowiedz
@Kvazar ty pewnie jesteś z tych co na siłownię muszą mieć nowy dres i świetnie ułożone włosy ;) a ci co ćwiczą wqrwiaja cię bo lustro zasłaniają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@yeapUwin zgadles, a jak tylko się trochę spoce to od razu idę pod prysznic i znów fryzurę układam by wyglądać jak człowiek na siłowni a nie jak spocony wieprz (σ ͜ʖσ)
  • Odpowiedz
@Shatter: A no tyle mi do tego, że to przestrzeń publiczna, jak chcesz się zachowywać jak patafian bez kultury, który drze morde to zostań w domu i tam się tak zachowuj, nie jesteś sam na siłowni.
  • Odpowiedz