Wpis z mikrobloga

Moj #wspollokator to jednak #!$%@? jest xD

Gosc ma silke w piwnicy, robi sobie klate i bicka po robocie. Niby spoko, po tym, jak przychodzi do domu to idzie sie myc (w sensie prysznic, taki co najmniej pol godziny) i dopiero potem idzie do tej swojej piwnicy xD

Zeby nie bylo to pracuje jako sprzedawca w jakims ciuchlandzie, tak wiec z roboty nie przychodzi #!$%@? jak gornik albo jakis inny chutnik.
#oswiadczenie #bekazpodludzi
  • 6
@ppiasq: nie, jest ok, sam tak robie, ale jaki jest sens siedzenia pod prysznicem pol godziny skoro zaraz i tak sie spoci i bedzie sie myl jeszcze raz?

Zreszta - jego poranna toaleta trwa jakies poltorej godziny. Moja 20 minut max. Tylko ze ja prysznic biore 5 minut a nie godzine.
@Wandsbeker: mam posranego wspollokatora. Cwel mysli, ze biore prysznic pol godziny a ja w tym czasie #!$%@? klocka i wpuszcze conieco miedzy jego szmaty porozrzucane po calej lazience, bo nieogar siedzi calymi dniami w domu i nie dba o siebie. Potem biore szybki prysznic i spadam na silke do piwnicy bzyknac jego siostre. #bekazpodludzi
Cwel mysli, ze biore prysznic pol godziny a ja w tym czasie #!$%@? klocka


@baldi: aaaa nieeeee, to cala akcja logistyczna, w pol godziny gosc nie da rady

wpuszcze conieco miedzy jego szmaty porozrzucane po calej lazience


@baldi: pudlo - nic w lazience nie zostawiamy bo i nie ma po co. Pralka w Kuchni.

bo nieogar siedzi calymi dniami w domu i nie dba o siebie.


@baldi: tez biore