Wpis z mikrobloga

#kryptowaluty no to poszlo... nie zamierzam nad tym biadowac... Zobaczymy za tydzien , potem za miesiac, a potem za pol roku a potem sie zobaczy. Sugerowalem sie wpisami z tagu + jakies wlasne googlowanie ew, reddit. te 400$ wygralem tydzien temu na kasynie ;) takze jak jebnie to jebnie, plakac nie bede, ale nikt mi nie powie ze nie bralem udzialu potem w tej bance hehehe ;) pozdrawiam wszystkich kryptoposiadaczy
źródło: comment_t7YWKtbDh9UzatFyFuEiFJdjHGsKs6KX.jpg
  • 16
@supremin1: hehe postaram sie napisac ;) , moge czekac i 5 lat ;) na btc tez czekali X lat i sie doczekali. ogolnie przez pare dni ostatnich ja ktak wlasnie kupowalem, przelewalem to nawet troche sie przekonalem do tych kryptowalut. W sensie, no czemu mialbym tego nie chciec uzywac jako srodka platniczego ? Jebnie mnie to gdzie jest odbiorca, moze byc i w hoonooolooolooo np. i kasa i tak do niego
@eshabe: a Ty chyba z polskiego, zeby nie wpasc na to ze to luzne zdanie/przenosnia odnosnie tego ze mam w 4 literach aktualna cene czy tam wzrostu ;) no juz sie tam nie c zepiaj, wieczor jest, relax my dear kolego