Wpis z mikrobloga

Hej Miraski!
Z racji że jesteśmy zielonkami wypadałoby żebyśmy się do was wkupili ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Może na początek opowiem wam kim jesteśmy:
Tworzymy kozackie paczki z ciekawymi itemkami dla prawdziwych nerdów i ludzi którzy kochają gadźety tak jak my!
Jeżeli bylibyście zainteresowani naszą ofertą wpadajcie na www.pixel-box.pl.
Organizujemy z tej okazji nie jedno, nie dwa ale TRZY #rozdajo.
Jakie są zasady?
1 losowanie czyli breloczek z #rickandmorty z twarzą Ricka jest dla wszystkich plusujących tych wpis.( ͡ ͜ʖ ͡)
2 losowanie czyli figurka Star-lorda ( #marvel #guardiansofthegalaxy) jest dla osób obserwujących nasz profil ( ͡º ͜ʖ͡º).
Za to 3 losowanie jest dla osób które będa subskrybowali nasz nowy tag #pixelday. Pod tym tagiem będzieli wrzucali ciekawostki, memy, pytanka dla was, unboxingi naszych #pixelbox oraz inne rozdajo .
Nagrodą 3 losowania będzie kozacka figurka Hulka #avengers .
Dla wszystkich mamy jeszcze mały prezent czyli kupon rabatowy na naszą paczuche:
Zielonki mają rabat 5%: zielonkixxx - 5%
Mireczki mają rabat 7%: mireczkixxx - 7%( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pozdrowionka !
PS Rozdajo trwa do godziny 20;00 05.01.2018
Pobierz pixelbox - Hej Miraski! 
Z racji że jesteśmy zielonkami wypadałoby żebyśmy się do wa...
źródło: comment_yHIlLSYW5du1sdEOYFkywa5z7eaNtvQG.jpg
  • 44
@pixelbox: A dobra dodałem do koszyka i już widzę, że jednorazowo. Głupio że w taki sposób, a nie opłata miesięczna... Poza tym:

"mireczkixxx" nie jest prawidłowym kodem kuponu.
@pixelbox: Nie wiem w końcu czy się dodaje ten kupon, bo jakaś zniżka wchodzi, ale pokazał się już za pierwszym razem ten napis.

Dodając 1x box za 119 zł mam od razu jakąś zniżkę -13,86%, co nie równa się 7%, tylko prawie 12. :P Tak tylko mówię, żebyście sprawdzili czy wszystko ok na pewno. A może dodałem oba kody, 7+5=12? Także protip jak ktoś chce zamówić. XDD

Bo wpisywałem oba i