Wpis z mikrobloga

@Drason: A no cześć, trochę nudno nie wiem co robić, wstałem dosyć późno i już ciemno się robi, wczoraj jeszcze buty całe wybłociłem. Jestem zmuszony je umyć i w ogóle podobają mi się takie wieśniaczki umorusane błotem, a ja w centrum miasta mieszkam, co robić? No i ostatnio czyli od sylwestra mało wychodzę, a tak to ciągle wychodziłem gdzieś, słabo zaczynam ten nowy rok, pewnie dlatego że nowy rok przyszedł ze
@Drason: Będę Ci kibicował tak mocja jak tylko będę wstanie to czynić. To dobrze że jest dobrze choć zawsze mogłoby być trochę lepiej, ciekawe o czym marzą ludzie którzy osiągnęli już wszystko, obym kiedyś się dowiedział na własnej skórze.
@Drason: Ja jestem gwiazdą polskiej telewizji, ale nikt nawet w to nie uwierzy, bo jak? Więc tu mogę być zwykłym szarym człowiekiem, bo w rzeczywistości to nie mogę, idę do sklepu i już się na mnie patrzą i robią zdjęcia z ukrycia, naprawdę to jest denerwujące, to jest straszne! Dostaje przez to depresji i boję się gdziekolwiek wyjść, ciągle jestem obserwowany, to jest straszne.