Wpis z mikrobloga

Cześć #alfaholicy
Przyszedł czas na rozpoczęcie poszukiwań swojej 159.
Budżet dosyć ruchomy, jednak wolałbym pozostać przy dolnych widełkach, bo auto jest jednak dosyć stare i nie wydam 40k na auto zaprezentowane w 2004 roku xD

Silnik w sumie też dowolny. Każdy ma swoje plusy i minusy, ale pewnie skończy się na 1.9jtd, bo tego najwięcej jest.
Na co zwrócić szczególną uwagę podczas szukania/oglądania?
Szukać poliftów, czy nie ma to wielkiego znaczenia?

Oczywiście chciałbym sztukę podobną do tej w wyglądzie i wyposażeniu (czyli grzane fotele, duże radio etc), ale zdaje sobie sprawę, że jednak może być ciężko xD
https://www.otomoto.pl/oferta/alfa-romeo-159-alfa-romeo-159-ti-tbi-200km-bogata-opcja-zarejestrowany-skora-navi-ID6zejo2.html

#alfaromeo #samochody
  • 40
@hpiotrekh: Mam 2.4 z Q4 i pali średnio 8,5 l/100 km przy gdzieś 40% autostrada/,30% miasto i 30% trasa. Ale potrafiła pokazywać 20l/100 km jak niemiecką autostradą jechałem 220 km/h. Musiało być pod wiatr, bo z reguły jest wtedy mniej. Przy spokojniej jeździe trasą jest z reguły gdzieś 7,5, w mieście 15 przed rozgrzaniem, ok. 10 po.
Blue&me jest wystarczające do rozmów w trakcie jazdy. Ale nie ma co się spodziewać
@hpiotrekh: wizualne - jedyne co jest około mechaniczne to obniżone o 20mm zawieszenie, 19 calowe felgi i chyba tyle. Reszta to takie wizualne pierdoły jak obszycie kierownicy, foteli, nakładki progowe, listwy, końcówka wydechu itp
dwie puszki 330 ml na stojąco


@ShortyLookMean: no to jeszcze ujdzie. ale i tak #!$%@?, że nie ma jakiegoś wysuwanego, albo chociaż głebszego normalnego.

i nie puścił? mi trzpień się wysunął i #!$%@?ł obudowę, na szczęście nie wypadł całkiem to sobie jechałem (wtedy nie wiedziałem co jest nawet w sumie) trochę wyła już pod koniec no ale i tak szła na złom. używana 350zł xD ( ͡° ͜ʖ ͡