Wpis z mikrobloga

do każdego wysyłam inne zdjęcie kiedy robie pokazmorde na pw żeby w razie wycieku zdjęć wiedzieć jaka szuja wrzuciła je na mirko (i żeby odwdzięczyć sie tym samym)
  • 62
  • Odpowiedz
@jakiezycietakiarab: kiedyś sporo pisałam, chociażby podczas akcji demotywatorowych i nawet jak ktoś mieszkał kilkaset kilometrów ode mnie (9/10 przypadków kiedy ziomek był z drugiego końca Polski a czasem nawet z innego kraju) i nieważne ile się pisało, po przesłaniu mojego zdjęcia kontakt najczęściej się urywał. A przecież chodziło tylko o pisanie, o czym wiedzieli.

Także nie wybielaj niebieskich bo robią to samo.
  • Odpowiedz
@jakiezycietakiarab: tindera odrzuciliśmy bo wiadomo, tam chodzi o wygląd. Tu się zgadzamy, że obydwie płcie przebierają wedle gustu. Dalej napisałeś, że pisząc rozrywkowo z kimś różowa zawsze skreśla niebieskiego gdy jest brzydki, zaś niebieski nigdy tego nie robi no se tylko piszą. Z czym się nie zgadzam bo niebieski też odrzuca ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@AmonGoeth: ej co jest #!$%@?, to ja dostałem prawie bana za taki (żarcikowy hehe) avatar picrel, bo propagowanie nazizmu na serwisie jest zabronione (i ja to niby robiłem, aha), a ktoś może sobie ustawić nick i avatar zbrodniarza wojennego i już jest wszystko ok? xD Nawet bordo ma. Jaka ta moderacja jest #!$%@?, to codziennie się o tym przekonuję na nowy sposób.

#zalesie
Jolly_Roger - @AmonGoeth: ej co jest #!$%@?, to ja dostałem prawie bana za taki (żarc...

źródło: comment_7tbK7CHrjOgfFfZEbhja2ItEXG4DFdAK.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Jolly_Roger: bo to aktor (Ralph Fiennes) jakbym ustawil prawdziwego amona to by mnie stracili. Niestety 99% wykopkow jest za glupich by to zweryfikowac. Tak samo jakbys wstawil aktora przebranego za hitlera a hitlera prawdziwego.
  • Odpowiedz