Wpis z mikrobloga

III EDYCJA WYKOPOWYCH ZAWODÓW W TRÓJBOJU SIŁOWYM ()
Po przerzuceniu łącznie 17143,5kg w poprzednich 2 edycjach zapraszam wszystkich do udziału w kolejnej edycji
Termin: 17.02.2018 (sobota). Miejsce: Twoja siłownia ( ͡° ͜ʖ ͡°). Cel: Popularyzowanie zdrowego trybu życia
W tej edycji wprowadzam małe zmiany.
-zapisy rozpoczną się w sobotę 10.02.2018 i będą trwały aż do czwartku 15.07. Ma to na celu uniknięcie sytuacji, gdy ktoś zgłasza się, a potem nie podaje wyników. Ten post będę oczywiście co jakiś czas wrzucał na tagi, żeby post dotarł do większości chętnych. Dzisiejszy post jest oczywiście czysto informacyjny - zgłoszenie pod tym postem nie jest wiążące, natomiast wyrażenie chęci uczestnictwa - mile widziane ( ͡° ͜ʖ ͡°)
-ta edycja odbędzie się w sobotę. To wyjście na przeciw wszystkim, których siłownie w niedziele nie pracują.
-ogólne zasady nie zmieniają się znacznie w tej edycji
-jeśli czegoś nie wiecie - pytajcie w komentarzach.
#wykopowytrojboj #mikrokoksy #silownia
brtk122 - III EDYCJA WYKOPOWYCH ZAWODÓW W TRÓJBOJU SIŁOWYM ᕙ(⇀‸↼‶)ᕗ
Po przerzuceniu ...

źródło: comment_Rebp12DjmIdIgd75yRcm7EiChm2AEpPs.jpg

Pobierz
  • 36
  • Odpowiedz
@shdw: Wstydzę się przyznać, ale mam nadzieję, że tylko je lekko przeciążyłem, a nie znowu coś #!$%@?łem. Ból był mylący, bo pojawiał się głównie wtedy jak siedziałem, podczas ćwiczeń nic nie bolało. 30 grudnia robiłem 137 3x5, zwaliłem 3 serię i wtedy wiedziałem, że przegiąłem. Teraz np. nie bolą też prawie wcale jak robię przysiady w domu, ale jak wstaję z krzesła, to mocno. Liczę, że zrobię 2-3 tygodnie całkowitej
  • Odpowiedz
@shdw: We wtorek zrobiłem lekki trening na 40% typowej intensywności, w przysiadach zrobiłem 3x5 50kg, miałem robić 3 takie sesje na tydzień, w czasie robienia nic nie bolało, ale po ból był jeszcze większy :(
  • Odpowiedz
@shdw: Dobrze Kamil, będę robił jak mówisz :(
Na początku przysiady w domu, kiedy tylko będę przez drzwi przechodził, potem spróbuję wrócić do tych 50kg. Masuję je też lekko. Jakbym miał określać co mnie najbardziej boli, to ścięgno mięśnia czworogłowego uda, tuż nad rzepką.
  • Odpowiedz
Boli mnie strasznie dupa


@Twinkle: ( ͡ ͜ʖ ͡)

Nie możesz poprosić na siłowni kogoś z dobrymi wynikami na ławce, żeby ci pokazał? U mnie jest/było 3 z +200 na ławce i pomagali.
  • Odpowiedz