Wpis z mikrobloga

@alessku: Kulturalnie acz stanowczo was wyprosił i również nie widzę w tym nic złego. Na jego miejscu również bym sobie nie życzył, żeby ktoś mi w kółko podjeżdżał pod posesję i zawracał głowę żeby sobie pogadać czy nagrywać filmiki.
  • Odpowiedz
@RzecznikWykopu: Ja to doskonale rozumiem. Atak tu na wykopie jak na gimbazę wskoczył (w sumie znajomy mi to pokazał) więc chciałem delikatnie sprostować, że gość autentycznie kłamie w tych swoich filmach...

Jeżeli ktoś śledzi jego poczyniania ostatni tydzień to widać co tam się dzieje i jak łatwo nim manipulować. Nawiązałem kontakt z gościem który był aktualnie tam w środku i powiedział, że Konon od razu zerwał się z zamiarem "wyproszenia" i był w-------y...skąd my zaś to mieliśmy wiedzieć? :) Troszkę go przystopowało to, jak wyszliśmy i podeszliśmy pod bramkę naprawdę kulturalnie się witając (dzień dobry Panie Krzysztofie, miło w końcu Pana zobaczyć ...itd.).

Dla nas to też nauczka że internet jest nieubłagany od ekspertów itd., którzy wiedzą lepiej co gdzie było nie będąc tam
  • Odpowiedz
.skąd my zaś to mieliśmy wiedzieć? :)


@alessku: jeśli siedzisz na tych gimbogrupach to znaczy że "znasz" Kononowicza nie od wczoraj

Nawiązałem kontakt z gościem który był aktualnie tam w środku i powiedział, że Konon od razu zerwał się z zamiarem "wyproszenia" i był w-------y


@alessku: miał do tego pełne prawo a "kolega" pewnie ci powiedział, że Kononowicz biegł już z siekierą was wypraszać?
  • Odpowiedz
@RzecznikWykopu: Nie rozumiemy się chyba. Dla mnie to była rozrywka - opisałem sytuację, a nie żale, że się do nas rzucił :) Starasz się wrzucać kontrargumenty gdy ja nie prowadzę żadnej potyczki słownej z Tobą a mam wrażenie, że na siłę to robisz...

"miał do tego pełne prawo a "kolega" pewnie ci powiedział, że Kononowicz biegł już z siekierą was wypraszać?"

Nie wiem po co ten tekst?....kolega mi pokazał jedynie
  • Odpowiedz
@alessku: Jak nie żale jak żale? :) 4 raz się do niego próbowaliście dobić i dopiero za 4 razem do was wyszedł.

Nie wiem po co ten tekst?....kolega mi pokazał jedynie wpis na wykopie


@alessku: sam napisałeś, że gość który był w środku coś
  • Odpowiedz
@RzecznikWykopu: 4 razy bo mam do niego blisko i przejeżdżaliśmy :) Gdybyśmy chcieli się ustawić to telefony do nich były podane. Nie dopisuj swojej historii bo nie ma takiej potrzeby.

Opisaliśmy że ma łeb wyprany bo ma - zdałem relację skumaj to w końcu :) Żebym miał żal to bym napisał że mam żal co by stało na przeszkodzie? i jeszcze posłał kilka ch...i jaki to on niedobry.

Słabe to
  • Odpowiedz
No, masa emotikon i zdanie relacji to żale :) Ogarnij się dzieciaku i wyjdź z przed monitora, bo wykop to chyba całe twoje życie z tego co widzę a za stary jestem żeby walczyć z anonimami
  • Odpowiedz