Wpis z mikrobloga

@alWdIjJpz18nHw: Zresztą nie trzeba sześciu Titan Xp-ów w SLI i dwóch i9-tek żeby pobić wydajność konsol, a w PCMR chodzi o wyższość nad konsolami, więc grono PCMR nie musi się składać z samych elitystów z kosmicznymi pecetami ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@alWdIjJpz18nHw: PC Master Race zaczęło jako ironiczny slogan nabijający się właśnie z tych "elitarnych" pececiarzy, dopiero subreddit o tej nazwie przestał jej używać ironicznie i od samego początku był miejscem, gdzie wypowiadać się mogą wszyscy użytkownicy PC, niezależnie od tego, czy mają i9 czy starego pentiuma.
@pzkpfw: Pisałeś pogardliwie o pecetowcach i wychwalałeś konsole, ja to widzę jako prowokację do gównoburzy PC kontra Konsole.

A prawda jest taka że ani konsole ani pecety nie są najlepsze, każde ma swoje wady i zalety, ale nie ma "najlepszego" wyboru ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@supra107: to masz problemy z czytaniem, napisałem tylko ze ex-musztarda here i mam w dupie już udowadnianie sobie i innym jakiejś wyższości, bo zwyczajnie na PC nie ma w co grać(przynajmniej w 2017 i 2018 też się dobrze nie zapowiada). Rynek mnie zawiódł zwyczajnie (,)
To jest jeden z tych programistów 15k z trójmiasta co w dzień zarabia na Windowsa 10 oryginalnego. Kiedyś miałem okazję się tego dowiedzieć.

Moim zdaniem pcmasterrace to trochę stan umysłu. Można mieć starszego sprzeta Ale w pcmr wg mnie chodzi o to żeby to zylowac ile się da. Miałem kiedyś zwykle pudło i pomału robiłem małe upgrady na topowe części Ale sprzed lat. Wtedy to było 775 i z Core 2 duo
@pzkpfw: I na tym i na tym da się grać w gry, jedna platforma ma większy sens finansowy niż druga w zależności od sytuacji finansowej właściciela, także wszystko zależy od preferencji i sytuacji finansowo-sytuacyjnej. W moim przypadku konsole odpadają, bo TV zawsze jest zajęty, chałupa jest mała, a PC mam do swojej własnej dyspozycji 24/7/365.