Wpis z mikrobloga

No dzień dobry. Chciałem ogółem powiedzieć, że ludzie często źle używają zwrotów bożych.

Przepraszam, że tak powiedziałem



Dziękuję za tą wypowiedź



Całe te



Ogółem


! ogółem, ogółem to wszystko też. Ogółem to jest to, to, to, jezdnia, most, wszystko całe te, to jest wszystko - to jest wszystko te, hehe. I Wam właśnie chciałem powiedzieć – wszystko te. Właśnie tak trzeba, niektórzy mówią, że on powinien się leczyć, czemu leczyć się? Ja mam słownictwo, ja mogę rozmawiać sobie kurturalnie, nikogo nie wyzywam, nikogo nie obrażam, i po prostu, to jest te. To jest TE i już. I dziękuję za tą wypowiedź co mogłem ja powiedzieć dla Was, dla widzów, którzy widzowie mnie bardzo chętnie oglądają i Was wszystkich ja pozdrawiam i życzę Wam wszystko zdrowia, wszystko te, o, heh. I po prostu, i po prostu TE i już, i już i TE, hyh. I po prostu pozdrawiam. I ogółem pozdrawiam też Natalkę, nie te, ja nie powiem już teraz te, powiem wspaniała Natalka i już, a nie te. Te to można, te to można powiedzieć tak powiedzieć sobie, wypowiadasz się sobie, no o czymś mówisz całe te, ooo, i po prostu mówisz cał… jak historię jakąś i całe te, o, całe te i jesteś tutaj i całe te i cała okolica, całe te. I po prostu chciałem Wam to właśnie powiedzieć żebyście się nie martwili, całe te i hyhy, i ja będę tak mówił – całe te i żebyście wiedzieli, że to wszystko jest CAŁE TE, o, ode mnie Was pozdrawiam i dziękuję za tą wypowiedź, bardzo…

#suchodolski #kononowicz
  • 18