Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Banda hipokrytów wielokrotnie wyśmiewa #rozowepaski to teraz krótka historyjka jak spławiłem natarczywą stulejkę - czyli pewnie jakiegoś mireczka, znając życie.

Poznałem laskę, poderwałem, zaprosiłem na randkę, zaczęliśmy się spotykać. Zaczęła mnie dopytywać, jak się pozbyć natrętnego typa, co wciąż jej wypisuje. Otworzyła messengera i pokazała dziesiątki wiadomości, a w zasadzie monolog na zasadzie: "Hej co tam?", "Hej jak tam?". Wiadomości co kilka dni, 0 merytoryki w jakiejkolwiek z nich. Potem doszły próby połączenia - oczywiście różowa nie odbierała. Zacząłem pytać o historię tej znajomości, wg różowej było to tak: "Spotkaliśmy się, przytulił mnie, bał się pocałować, bo jak to powiedział 'nie chciał popsuć szminki', a potem zaczął napierdzielać wiadomościami, że tęskni i że coś nas łączyło". Skisłem w środku bo to klasyka wśród stulejek - zakochanie po pierwszym spotkaniu xD Ale #!$%@?, powiedziałem jej, żeby napisała: "Nie jestem Tobą zainteresowana, spotykam się z kimś innym". Nie chciała, bo jest z natury miła, ale po chwili uznała, że się i tak nie #!$%@? i tak. Kolo przeczytał wiadomość i wysłał referat jak to ją zauroczyła i jaka to ona jest cudowna i w ogóle jak ją kocha. Powiedziałem, żeby przestała odpisywać i od 2 tygodni jest spokój, bo typowi znudziło się spamowanie.

I tak z wami spierdoxy trzeba postępować, bo nie potraficie into kobiety i podczas gdy wy spamujecie #!$%@? wiadomościami i połączeniami, to inni ruchają te wasze niedoszłe ukochane.

Inb4 SJW i rycerz itp - xDDDDDDDDDDDDDD

#bekazniebieskichpaskow #bekazestulejek #bekazpodludzi #stulejacontent #tfwnogf

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 16
@AnonimoweMirkoWyznania: no jak dla mnie mimo wszystko beka z ciebie i z niej, bo musi być niepełnosprytna skoro sobie nie umie z czymś takim poradzić XD

@kwasnydeszcz No przecież nie chciała mu powiedzieć, że nie jest zainteresowana bo jest miła ( ͡° ʖ̯ ͡°). No powinien się sam domyślić, a biedak pewnie myślał, że zgrywa niedostępna, nigdy nie pisze pierwsza inne tego typu różowe zasady ( ͡