Wpis z mikrobloga

Ja p------e, ale ten typ @AnonimoweMirkoWyznania ma pecha. Nie ma dnia, żeby coś mu się nie wydarzyło. Co chwile baba go zdradza, co chwile jest w ciąży. Nie ma dnia żeby mu coś nie dolegało. A to krosta na dupie a to na siuraku. Trochę mi go żal nawet ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#heheszki
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 22
Moim zdaniem powinna zostać stworzona funkcja anonimowego napisania posta. Czasami jest tak, że tylko dzięki anonimowości jesteśmy w stanie wykrztusić z siebie co nas gryzie od środka. Do kogo zgłosić się z tym pomysłem? Są nagrody za takie idee?
  • Odpowiedz
Moim zdaniem powinna zostać stworzona funkcja anonimowego napisania posta


@Brejsic k---a oni nie potrafią naprawić tagów od 10 lat a ostatnio jak dodali nowe lenny face to z-----i Mirko na cały dzień a Ty wymagasz takie coś?
  • Odpowiedz
Czasami jest tak, że tylko dzięki anonimowości jesteśmy w stanie wykrztusić z siebie co nas gryzie od środka. Do kogo zgłosić się z tym pomysłem? Są nagrody za takie idee?


@Brejsic: idź do @m__b , ale nie licz na zbyt wiele. W ramach nagrody dostaniesz odznaczenie na wykopie i nie będą umieli tego wdrożyć (od lat nie potrafią sklecić sensownej aplikacji na IOS/Android czy naprawić tagów).

Jeszcze licz się
  • Odpowiedz
@skejna Ja to widzę tak, że byłaby specjalna podstrona. I tam miejsce do wpisania swojego tekstu, który następnie musiałby być akceptowany przez jakiegoś moderatora. Każdy, kto napisałby tam, oraz zostałoby to akceptowane przez Moderację oczywiście, miałby nick np. Gall Anonim przy poście.

Uważam swój pomysł za innowacyjny.
  • Odpowiedz
Ludzie piszo że tam są same zarzutki. Raz napisałem na anonimowych swoją historię bo nie chciałem ze swojego konta i też pisali ze zarzutka a to było 100% prawdy i nawet weszło w gorące.
  • Odpowiedz