Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Zajebiste rozpoczęcie roku. Poszedłem do pracy na 7:00 i z samego rana dowiedziałem się, że już nie pracuje bo coś tam. Oczywiście powód z dupy wymyślono typu, że nie wygrali przetargu.
Dwójka dzieci, kredyty, mieszkanie - to wszystko do opłacenia. Nie wiem jak się pozbieram.
Same opłaty to ponad 3500zł a gdzie żywność, ubrania...
Już mógł powiedzieć w grudniu to bym prezentów takich nie robił żeby styczeń przeżyć bez stresu.
Jakbyście słyszeli, że ktoś szuka elektryka/elektromontera z #malbork i okolice to dajcie znać. Mam sepy i inne pierdoły, własny sprzęt pomiarowy itd. Poradzić sobie poradzę ale potrzebuję czasu, poszukać zleceń. A na chwilę obecną mogę segregować odpady byle mi zapłacili, zaraz będę dzwonić i chwytać się wszystkiego.
Nie życzę nikomu takiego uczucia smutnazaba.jpg.


Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 186
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: sąd pracy. Nawet na śmieciówce powinno dać radę coś zwojować, jesli praca miała charakter etatu. A teraz czym prędzej obczaj sąd zajmujący sie ochroną pracy (zapewne rejonowy) oraz czy są jakieś miejskie/gminne dyżury jakiegoś darmowego prawnika co pomaga w takiej sytuacji.
A, no i może warto sprawdzić z Panstwową Inspekcją Pracy czy mogą pomóc (może właśnie dyżur prawnika, może kontrola janusza)
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania a potem ktoś mi mówi, że po co uczyć się zarządzania finansami, chyba tylko rozowepaski nie umieją oszczędzać i wydają na co popadnie.
Trzymaj się Mirku i na przyszłość ogarnij sobie jakąś poduszkę finansową, żeby nie być zaskoczonym.
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania:

Śmierdzi bajką.
Każdy Janusz biznesu wie żeby zwalniać na koniec miesiąca a nie początek kolejnego (okresy wypowiedzenia itp pierdoły)
Nawet jak na etacie nie byłeś to go możesz pocisnąć przez sąd pracy że jednak taki stosunek występował.
Jeśli prawda to się nie załamuj, pracy jest sporo i na pewno coś znajdziesz.
  • Odpowiedz