Wpis z mikrobloga

Mireczki drogie, skacowane – 2017 game over! :) Jeśli zrobiliście wszystkie swoje questy w tym roku, to gratuluję. Jeśli nie – to mam nadzieję, że łatwiej pójdzie z tymi tutaj ;) Mam dla Was na detox 3 pakiety "5 Kodów Premium Steam". Edit: Żeby w komentarzach nie było tak smutno, jak macie ochotę i wenę to wpisujcie poniżej życzenia dla Mirkobraci na na ten nowy, lepszy 2018 :)

Losowanie jutro, 22:00
#rozdajo #gry #steam #steamrozdajo
Pobierz jeebzdzidy - Mireczki drogie, skacowane – 2017 game over! :) Jeśli zrobiliście wszyst...
źródło: comment_2QkCuNtxWUqfaVhPlTWDICZLjzSnrVht.jpg
  • 12
@jeebzdzidy: Zawsze musi się znaleźć ktoś, kto ponarzeka, więc dodam tylko, że te całe RANDOM (PREMIUM) STEAM KEYS, które są tak chętnie reklamowane przez G2A czy Kinguin to gówna jakich mało, w większości zawierają gównogry wycenione przez twórców na 9,99 euro, ze słabymi recenzjami bądź ich brakiem.

Aha, i w żadnym razie nie są "random". To starannie wyselekcjonowane najgorsze gówno ze Steama.
@Psychopathy_Red: Mi tam kiedyś wypadły dość sensowne tytuły. Na tyle sensowne, że powtórzyłem zabawe jeszcze 1 czy 2 razy. W tych pakietach chyba właśnie o to chodzi - nie mam co robić to coś sobie wylosuję:) Masz rację że na nowości, bestsellery czy AAA nie ma tam raczej co liczyć :) Random - glowy nie dam, ale myślę ze faktycznie to skrót myślowo-marketingowy:) Pewnie uczciwiej by było gdyby napisali, że random