Wpis z mikrobloga

Przypomniała mi się moja koleżanka z ławki z podstawówki, która zawsze miała piątki. Gdy dostała jedynkę za brak pracy domowej (Nie wzięła zeszytu) to się poplakala bo była przekonana że jak się ma jakaś jedynkę to na 100% już się nie zdaje do następnej klasy ( ͡º ͜ʖ͡º)


@StarryBarry: ja taką miałam w liceum! Tj. nie myślała, że z jedynką się nie zda, ale wtedy dostała
  • Odpowiedz
#!$%@? o tym "zażenowaniu".
Dziewczyna ma dużą wiedzę i świetnie jej szło - na koniec potknięcie i tak wyszło. Realizator mógł to inaczej rozwiązać, Janowski też (można było dubla zrobić) a nie publikować to w TV.
Ciekawe ilu wykopków co to muszą rozchodzić zażenowanie dałoby radę wyjść z piwnicy i stanąć przed kamerami w dodatku walcząc o finał.
  • Odpowiedz
@Lusca: to jest mistrzostwo montażu - oprócz odcinków specjalnych, wszystko jest tak montowane, jakby było na żywo :) ale czasem wychodzą kątem kamery takie niedopatrzenia, że scena pusta, telebim czarny albo nikogo przy stołach :D publiczność widoczna w czasie gry (ta łapana przez kamery w czasie konkursu) też jest nagrana oddzielnie... Podobno kiedyś płacili za 3 godziny nagrań do tego spektaklu 300 zł na rękę od osoby, ale i tak montują
  • Odpowiedz