Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Przeglądam sobie tag #duzadupa #ladnapani na wykopie
Ja #!$%@?, dlaczego tyle ładnych tam jest kobiet, a ja oczywiście muszę poznawać jakieś co brakuje im atencji, i zdarza mi się. Że to one zaczynają do mnie zarywać, niż ja do nich.
Z wyglądu słyszałem że jestem 8/10 od różowych, nie oceniam siebie, mówię jak było. Więc oczywiście zamiast znajdywać sobie różowe 7/10 przynajmniej to poznaję same 4/10 z grubymi rzęsami i musisz jej mówić od #!$%@? komplementów, bo musi się dowartościować.
A te co mi się podobają to oczywiście są zaorane przez jakiś sebixów co skończyli co najmniej gimnazjum.
Już raz miałem takiego różowego, co mi się podobał, problem w tym że miał #bolecnaboku i straciłem miesiąc czasu z nim. Nie chciało mi się z typem lać o nią. Szkoda czasu...
21lvl
W całym tym wpisie mam na myśli, że te ładne to ciężka sztuka. A te brzydkie co nikt ich nie chce można łatwo wyrwać ##!$%@? #zwiazki

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 12
@mateusz-zahorski: nightgame to podrywanie dziewczyn właśnie w klubach, pubach, domówkach itd. Generalnie #!$%@? się to tym, że dzieje się to w czasie wolnym, przy alkoholu, gdzie nastawionym się jest na rozrywkę, wydawanie pieniędzy i ogólne zluzowanie.

daygame to wszystko pozostałe, więc generalnie dzieje się za dnia. Szkoła, praca, autobus, siłownia, klub sportowy, stadnina, park, pociąg, łapanie stopa, itd. itp.

Możesz mieć inne spostrzeżenia niż ja, ale ile znasz małżeństw które poznały
@siepan: no rzeczywiście masz 100% racji, tylko mi jest łatwiej w nightgame, chyba dlatego że jestem osobą nieśmiałą, gdy jeszcze chodziłem do technikum próbowałem nad nieśmiałąscia pracować, żeby się jej pozbyć, średnio wychodziło ale było łatwiej w daygame bo szkoła,miasto,autobus,galeria, teraz pracuje w zakładzie na nocki, śpię do południa i na 21 znów do pracy ( ͡° ʖ̯ ͡°)( ͡° ʖ̯ ͡°)