Wpis z mikrobloga

Mirki, miałam iść z koleżanką do klubu, ale chyba średnio ma ochotę, a ja też nie chcę iść byle gdzie z kimkolwiek w akcie desperacji. Do domu nie pojadę, bo nie chcę wychodzić na jeszcze większy #przegryw w oczach własnej matki...

Ostatecznie siedzę więc dziś sama w mieszkaniu... jakieś pomysły na filmy / seriale / cokolwiek co można porobić żeby nie było smutno?

Na co dzień bardzo lubię spędzać czas sama ze sobą, ale cała ta presja społeczna zwiazana z 31.12 mnie już dobija...

#sylwester #sylwesterzwykopem #zalesie #seriale #film
  • 28
  • Odpowiedz
@Mrs_Agnes: Ja zostałem wystawiony przez znajomych. Netflixa też nie pooglądam, bo siedzę na mobilnym internecie, a dopiero we wtorek będę miał zainstalowany światłowód. Siedziałbym sobie spokojnie w domu rodzinnym, gdyby znajomi nie zasugerowali, żebym przyjechał do Rzeszowa.

  • Odpowiedz
@Mrs_Agnes: Nie przejmuj się tak. :) Ja podziękowałem za zaproszenia bo mega mi się nic nie chciało, zamówiłem tajskie żarcie, w planach mam obejrzeć kawałek Shield, a teraz drink i sprzątanie w rytmie muzyki. Więcej luzu w nowym roku Mirabelko :)
  • Odpowiedz