Wpis z mikrobloga

BitCoin rośnie 500% w kilka miesięcy - > O spoczko spoczko
BitCoin spada 40% do ceny z przed dwóch tygodni - O #!$%@? TO KONIEC BITCOINA @!@!!! A NIE MÓWIŁEM WAM MIAŁEM KUR@ RACJE ROZUMIECIE MAŁEM RACJE WY PSEUDO INWESTORZY!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

#bitcoin
#kryptowaluty
#tusiejebnij
#logikaniebieskichpaskow
#zalesie

grafika z 24 WRZEŚNIA 2017.
mars10 - BitCoin rośnie 500% w kilka miesięcy - > O spoczko spoczko ᶘᵒᴥᵒᶅ
BitCoin sp...

źródło: comment_gRN1lhTGoQwJsBLywjcrZULsuXpcniZd.jpg

Pobierz
  • 11
@mars10: zależy jak na to spojrzeć. To, że pęka mocno napompowany balon to nie ulega wątpliwości. Nowe ATH oczywiście będą, ale trzeba będzie sporo odczekać, pytanie tylko ile, czy kilka miesięcy czy może nawet lat. Póki co nieuniknione jest zejście na 4-8k usd w ciągu miesiąca.
Możemy się zgadzać, że Bitcoin jest genialnym rozwiązaniem wielu problemów współczesnej ekonomii i że kryptowaluty będą rewolucją na miarę Internetu, ale w dalszym ciągu obecna
@Viro: gdybyś liznął choć trochę psychologii wiedziałbyś, że osoby które piszą wielkimi literami i dają więcej niż trzy wykrzykniki są - albo pod wielkim obciążeniem psychicznym (stres) albo są niezrównoważone psychicznie.
Post autora tyczył sięmiędzy innymi mnie - gdzie dodałem post (nizej) "Czy to już koniec upadku BTC? czekać czy sprzedawać? ( ͡° ͜ʖ ͡°) " i to była ironia zakończona odpowiednim emotikonem. Obrzucając kogoś "obsranym debilem"
@doges: Chyba niezbyt rozumiesz o co mi chodzi, nawet sam napisałeś ze #!$%@? to bardziej dostaną PSEUDO inwestorzy na których to właśnie zarabia się najlepiej na giełdzie
@archemicuss: no nie wiem, masowe wzrosty wolumenu były spowodowane ciągłym wzrostem kursu BTC, to właśnie wtedy dochodzą nowi "inwestorzy", którzy przeczytali o ogromnych zyskach na onecie. Po ostatnich newsach o pękającej bańce BTC napływ nowego kapitału może być znikomy.