Wpis z mikrobloga

@Karbon: Nie wiem czego też oczekujesz od auta. Ja kupiłem na początku 2015 Astrę G kombi z 2008. Miałą klimę, elektryczne lusterka i to na tyle. Kupiłem z przebiegiem 210, teraz ma 290 tys i przez ten czas nigdy mnie nie zawiodła, tylko olej wymieniałem i raz amortyzatory przód.
@Karbon silnik ten dieslowski 1.7 chyba 105 koni... Astry 3, a głównie ich elektronika nie szczyci się dobrą sprawą. Ale może tak jak wspominał @zasypiam - tylko salon będzie spoko opcją. Powiedz skąd jesteś, bo w sumie ojcu gość ściągał ostatnio fure z Niemiec (jeździli razem, facet zarobił 1000za usługę + koszty paliwa etc pokrył ojciec). Fura wyniosła go mniej więcej 24/25 tys, ale przynajmniej pewność ze w miarę w porządku stan...
@Karbon: Zależy wszystko jaki model trafisz. Mój był salon polska, kupiłem od faceta co skupuje floty samochodów po 30-40 sztuk takich samych i możesz wybierać sobie które chcesz :) Ja od niego wziąłem za 9k tą Astrę która miała wtedy 6,5 roku. Teraz w czerwcu będzie 10 lat świętować i cały czas mimo zakupu nowego auta z salonu to sobie ją zostawiam jako drugie auto bo mi się mega sprawdziła, a
@Karbon: Za 18 tysięcy kupisz zamaskowanego trupa albo auto z silnikiem 1.4 i radiem jako wyposażenie deluxe. Żeby kupić dobrego Asterixa z fajnym wyposażeniem i w dobrym stanie musiałbyś wydać 20 tys. lub więcej.

Ja za swojego dałem 22 tys razem ze sprowadzeniem, ale w wyposażeniu mam prawie wszystko co było dostępne (pełna elektryka szyb i lusterek, multimedialna kierownica, automatyczna klima, szyby fabrycznie przyciemniane, radio z 7 głośnikami, czujniki na tył).
F.....G - @Karbon: Za 18 tysięcy kupisz zamaskowanego trupa albo auto z silnikiem 1.4...

źródło: comment_vrc3HwZK799EUik6E6HhrnGfUiI36qQM.jpg

Pobierz
@Karbon: ja miałem astrę 07 1.7 diesel. Auto ogólnie spoko, wymieniałem tylko tuleje belki z tyłu, ale sprzedałem bo chyba się pompa wysokiego ciśnienia kończyła. Wg licznika 180k najechane, wtryski i turbo ok, bo jakieś magiki janusze sprawdzali laptokiem jak kupowali XD. Spalanie 6,4 zima lato 6, głownie kręcenie się po mieście. Kultura pracy silnika niska, głośny klekot. Jak chcesz diesla to bierz 1.9 cdti na common rail dobry silnik z
@b0NUS4: małopolska, z tym że narazie dopiero to przymiarki bo muszę wiedzieć na czym stoje tzn co i jak za takie pieniądze

@zasypiam: to Cie się udało, czasami trzeba mieć szczescie tez przy zakupie auta.

@FilipChG: serio az tak wysoko stoja te astry? Ponad 20 nie dalbym raczej, wolalbym dolozyc do civica albo Lancera dlatego szukałem za mniej niż 20 tys.
serio az tak wysoko stoja te astry?


@Karbon: Powiem tak, ogłoszenia z silnikiem 1.8 wzwyż i ceną poniżej 20 tysięcy znikają jeszcze tego samego dnia.

Chociaż tak szczerze mówiąc, to dawno temu nie patrzyłem na ogłoszenia i mogło się coś lekko zmienić. Rozejrzyj się :)
Co to za chore ceny tutaj panowie podajecie? @Karbon: szuka astry h która byka produkowana od 2004 roku to jest już 13 lat... sam kupiłem dwa lata temu benzynę przedliftowa 1.8 125 KM za 16,5k z opłatami i gazem się zmieściłem w 21k a Wy mu mówicie ze teraz w 20k się nie zmieści w momencie kiedy nie szuka konkretnego silnika ani konkretnego rocznika? To samo się focusa tyczy... tez auto