Wpis z mikrobloga

Obejrzałem na #netflix #bright . Po tych wszystkich negatywnych opiniach, spodziewałem się najgorszego, a to całkiem solidny film. Jeśli ktoś oczekuje rozbudowanej fantastyki lub kolejnej bajki w stylu Avengersów to się zawiedzie. Jeśli ktoś jednak liczy na mocne kino policyjne (gangusy, skorumpowani funkcjonariusze) wymieszane z buddy movie, a samą fantastykę traktuje jako dodatek - ten powinien być zadowolony. Will Smith znowu był jak zawsze, czyli rzucał żartami i ciętymi ripostami. Sam świat, w którym obok ludzi żyją elfy i inne rasy znane z książek sprawił, że kupujemy historię o magicznej różdżce. To co mnie razi właśnie we wspomnianych Avengersach, to to że udają normalny świat, w którym nagle zjawiają się jakieś cudaki w stylu boga burzy, a my mamy w to wszystko uwierzyć. W "Bright" widać potencjał na kolejną część (którą już zapowiedziano). Przez kilka sekund na nocnym niebie widać smoka, a ludzie wspominają o krasnoludach, których też nie mamy okazji zobaczyć. Do tego smaczki w stylu skrzatów, które są jak wielkie wkurzające muchy. 7/10

#film #filmy
Promilus - Obejrzałem na #netflix #bright . Po tych wszystkich negatywnych opiniach, ...

źródło: comment_iBZzGuNYViODjQaqCjJU7vxpKuoX1r6I.jpg

Pobierz
  • 7