Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
#podrywajzwykopem, #zwiazki, #logikarozowychpaskow, #wygrywczyprzegryw, #friendswithbenefits, i #kiciochpyta TL;DR: ! Jestem nowy into podrywanie i randki, ale szybko się uczę. Po ostatniej randce różowy napisał, że chce być tylko przyjacielem, ja na to, że ok. A ona o chwili że w sumie jest liberalna względem seksu i jak nie będzie miała z kimś się ruchać to może iść ze mną. Moja reakcja to WTF, zwłaszcza że nie pisałem jej nic o seksie. Wygryw czy przegryw? OK. Ci co chcieli TL:DR to dostali. Reszcie opowiem to trochę dłużej. Anon 24 lvl here, pomyślnie wychodzę z depresji i z piwniczenia i zaczynam spotykać się z dziewczynami. Oczywiście na początku dostaję głównie kosze, ale się nie przejmuje i działam dalej. W końcu tego kwiatu jest pół światu. Z każdą kolejną randką jestem pewniejszy siebie, rozmowa lepiej się klei itp. Po ostatniej randce dziouszka napisała mi na fb, że jednak chce być na przyjacielskiej stopie (nie ona pierwsza, xD. I szczerze mówiąc lepiej jak napisze choćby przez fb niż jak cię ciąga na randki przez dwa iesiące i rzuca takim tekstem xDD). No to odpowiadam że spoko, nie ma problemu itp... Potem jeszcze trochę pogadała ze mną o bzdurach, i nagle ni z tego ni z owego mi wypala że w sumie ma liberalne podejście do seksu i w razie czego możemy razem wylądować w łóżku. Złąpałem lekkie WTF, bo ja jej w sumie o seksie nic nie wspominałem. Ale szybko się opanowałem i w skrócie odpowiedziałem, że jak chce to nie ma problemu. Nie jestem pewien czy to wygryw, przegryw i czy zachowałem się dobrze. Ogółem jeśli wyskoczy z propozycją to iść czy olać sobie. Załączam obrazek z wycinkami rozmowy, żeby pokazać jak to dokładnie wyglądało. (Ogółem jak dla mnie ta laska jest 9/10 z sylwetki, około 6/10 z twarzy. I miała bardzo podobny charakter, podejście do życia i zainteresowania co ja. Ale jej wadą jest to że pali i klnie jak szewc)

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
AnonimoweMirkoWyznania - #anonimowemirkowyznania 
#podrywajzwykopem, #zwiazki, #logik...

źródło: comment_tf15UJs8RkHPGxww1HOy4qkjtGATDKWv.jpg

Pobierz
  • 62
  • Odpowiedz
@AnonimoweMirkoWyznania: Jak sie nie zakochales i nie planowales zycia ukladac to wygryw jak nie wiem co. Laska widac ogarnieta. Przeciez w tym jak nie bede sie miala z kim ruchac to nie zawiera sie sformulowanie ze rucham sie 6 na raz a ty w rezerwie. ja bym powiedzial, ze miewa stalych kochankow na dluzej - i wtedy sie z innym nie rucha. Ale jak jest sama a ja najdzie to jestes
  • Odpowiedz