Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Jestem rozdarty, sparowało mnie na tinderze z naprawdę fajną suczką 32 lvl i po rozmowie dało się wyczuć że jest na mnie chętna a jako że rzadko można trafić na taką fajną sucz to ja na nią też byłem chętny do momentu aż przenieśliśmy się na FB i wszedłem w jej polubienia, pała mi nieźle zwiędła gdy zobaczyłem że lubi PO, Tuska i media im sprzyjające czyli TVN oraz GW. Zastanawiam się czy inni też tak mają, że gdy dowiedzą się o różnych zainteresowaniach i poglądach politycznych (które nie są w ich guście) swoich obiektów pożądania to przechodzi im ochota na #seks. Co byście zrobili na moim miejscu?
#tinder #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: kwasnydeszcz
  • 20
@AnonimoweMirkoWyznania: kilka lat temu umówiłem się tylko na seks z taką nazi patriotką, rasistką, fanką ONR itp. poglądy zupełnie nie w moim typie. W nocy było nawet spoko, ale rozmawiać za dużo nie rozmawiałem. Rano wstajemy i dowiedzieliśmy się, że spadł Tupolew. Wnioski wyciągnijcie sami.
OP: @CierpkaCytryna: @Comrade_Czopero: @lagrande: @repro5: @CloudNeine: @Stolczyk: @Kismeth: @GM2L: @senseiharanaoko: @FPNgda:
Czy możecie mi wytłumaczyć dlaczego uważacie że moje wyznanie jest zarzutką? I dlaczego co niektórzy uważacie że skoro nie przepadam za PO i Petru czy Zandbergiem których też miała w polubieniach to jestem za Pisem albo może jeszcze jestem jakimś skrajnym prawakiem, korwinowcem itp?

Absolutnie nie jestem zadowolony z obecnych
@AnonimoweMirkoWyznania: ja ostatnio nie chciałem a raczej nie miałem ochoty przyjąć do naprawy sprzętu od gościa z wpięta plakietka KODu w marynarkę.... Normalnie mi nawet nie przychodzi do głowy żeby kogoś oceniać po poglądach politycznych ale jak ktoś tym epatuje....