Wpis z mikrobloga

Xiaomi A1 czy nie cebulic i dorzucić pare złotych do sgs8 czy rozważyć cos jeszcze innego? Warto dorzucić ten 1000 zl więcej i mieć ciekawszy telefon? Mam teraz redmi note 3 pro i o ile szybkość systemu i bateria jest okej to aparat jak i sama jakość wykonania telefonu jest slaba. Wytrzymał już prawie 2 lata więc nie mogę narzekać, jak będzie z Galaxy s8? Po 2 latach będzie ciągle okej sprzetowo?
#smartfon #xiaomi #samsung #s8
  • 15
@xz2580: Gdybym miał tyle wydać pieniędzy na S8 to bym wolał dołożyć do iPhona. Wartość szajsung spada momentalnie i jakość nie jest, aż tak adekwatna do ceny. Albo tani szajomi, albo nieco droższy od szajsunga (ale niezawodny) iPhone.
To jakiś rozbitek albo dziwny refurb. Najmniejsza cena nówek to 2.4-2.5 obecnie.


@Pimpuszek: że co? Ludzie wystawiają nówki z przedłużenia abonamentu w Orange lub Play (czyli bezpiecznie bo nie zablokują jeśli ktoś przestanie płacić rachunki za abo) właśnie w okolicach 1900-2100 zł.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@strusmig: Przed zakupem, przez miesiąc śledziłem strony aukcyjne i nie trafiłem nigdy na nowego w cenie mniejszej, niż 2.5k. Jak były, to albo bez akcesoriów, albo uszkodzone.
Obecnie nowy chodzi po 2350-2400.