Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mirki mam problem z #rozowypasek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Chodzimy razem do klasy w licbazie, nie gadamy codziennie, ale wiem że mnie lubi (czasami śmieszkuję z nią ale każdy ma swoich znajomych). Ostatnio zaczęła mi się zwierzać że ma problem z ocenami w szkole. Pomagam jej i wysł#!$%@? cały czas problemów i to w sumie tyle. Kilka tygodni temu (nim to wszystko się zaczęło) usłyszałem jak rozmawiała z koleżankami na temat swojego chłopaka i mówiła że raczej z nim zerwie ale nie wiem jak jest teraz. Odkąd zaczęliśmy częściej rozmawiać jej psiapsióły często patrzą na mnie i są bardziej "przyjazne" niż kiedyś były, czasami przyłapuje ją samą jak się na mnie patrzy. Nie wiem do końca co zrobić, w sumie lubię ją ale jako koleżankę i nie chcę tego zepsuć, ale charakter ma spoko i wygląda też fajnie (jakby nie wyszło to bym nie rozpaczał, ale nie chcę bezsensu tego psuć). Co wy byście zrobili na moim miejscu ?
#podrywajzwykopem #zwiazki #niebieskiepaski
Piszę na anonimowym mirko wyznaniu bo jej znajoma zna mój nick na wykopie.

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: Asterling
  • 15
@AnonimoweMirkoWyznania: Powiem z własnego doświadczenia: jak Ci się podoba to jej to powiedz i bierz się za to już a nie czekasz na cud z nieba. Jak nic nie zrobisz to będziesz żałować a co się złego w najgorszym wypadku stanie? Powie "sorry anon ale nie jestem zainteresowana" ? To powiesz "aha, spoko, szkoda" i dalej będziesz zachowywać się jak gdyby nic. Stracić nie stracisz a możesz zyskać. No chyba, że
lubię ją ale jako koleżankę i nie chcę tego zepsuć


@AnonimoweMirkoWyznania: No jak chcesz być tylko kolegą, czyli tamponem emocjonalnym który wysłucha jej i pomoże na każde zawołanie, to nie rób nic. Sama cię da do friendzone'a po pewnym czasie, o ile już w nim nie jesteś.