Wpis z mikrobloga

@r4do5: u kuby w jatubaht. Nak muay masowka. Berki w sumie tez spoko, ale u kubusia jest mega klimat. Kuba to wychowanek marcina i marka z nakmuay i na zawodach tez w barwach berkow, zreszta treningi na ich sali byly przez pare mcy.
  • Odpowiedz
@bartek555: Zależy co kto rozumie przez „super klimat”. Mój kolega rozumiał tak sparingi na pełnej #!$%@?, na każdym treningu w klubie vale tudo xF.
  • Odpowiedz
@r4do5: atmosfera miedzy ludzmi. Naprawde fajna, zgrana paczka, ale nie jacys naspidowani #!$%@?. reszta grupa podstawowa to randomowicludzie. Kuba fajnie trenuje, bardzo indywidualne podejscie ma, w innych klubach tego nie spotkasz na tm levelu.
  • Odpowiedz
@r4do5: spoko. Trenowaem w nakmuay chyba z 6 lat, zanim sie ttenerzy rozeszli. Potem z kuba prpwadzilismy jatubaht pod szyldem fight academy, ale z racji pracy musialem odpuscic ze 3 lata temu. W berkach tez bylem pare razy. Najlepiej jakbys spboe poszedl wssedzie na 1 trening i porownal :)
  • Odpowiedz
@r4do5 u parchety 1 trening za free wiec idz i zobacz.
Jak ja chodziłem tam 5 lat temu to byl kiepski poziom nauczania ze wzgledu na masowke. Po 2 latach poszedlem na boks i w pare miechow wiecej wyciągnąłem z treningów niz na mt
  • Odpowiedz