Wpis z mikrobloga

@matiseq: Ostatnio jechałem z rodzicami do brata do szpitala i chciałem pokazać rodzicom Googlowe rozpoznawanie mowy to smsy wyglądały mniej więcej "Zaraz będziemy o jakie zajebiste Andrzej zobacz o #!$%@? ale bajer wyślij"

Nie polecam ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Poza tym nie wiem jak w wyższym andku ale np w 7.1.2 nie mogłem wybrać niektórych kontaktów bo uwaga.. Google czytało i zapisywało je z małej litery
  • Odpowiedz
@matiseq: A ja czuje sie jak debil, który musi gadac do swojego telefonu w obcym języku. Mogliby w końcu zrobić Siri po polsku. Działa już w dużo egzotyczniejszych językach.
  • Odpowiedz
@matiseq: Wyzwanie jest dopiero jak chcesz zadzwonić do kogoś innego niż tata lub mama;) Walczyłem raz z kontaktem typu Grzegorz Brzęczyszczykiewicz;)


@likyd: a po grzyba siri? Normalne wybieranie głosowe w ajfonie działa świetnie. Przycisk wywołania, "zadzwoń Grażyna Brzęczyszczykiewicz komórka" i git, dzwoni
  • Odpowiedz
@likyd: a zmieniłeś siri na polskie wybieranie głosowe? Korzystałem z tego jeszcze na iOS 4 i działało perfekcyjnie. Nie ma tylko wtedy niestety hey siri :-(
  • Odpowiedz
@likyd: a zmieniłeś siri na polskie wybieranie głosowe? Korzystałem z tego jeszcze na iOS 4 i działało perfekcyjnie. Nie ma tylko wtedy niestety hey siri :-(


@slammeri: dokładnie. Dla mnie właśnie to wybieranie głosowe było głównym powodem dla którego przeszedłem na iphone'a :) Do dzisiaj intensywnie z tego korzystam, nie chce mi się szukać kontaktów :)
A siri? Niech spada, póki nie umie mówić po polsku ( ͡
  • Odpowiedz