Wpis z mikrobloga

Mirki, robiliście kiedyś testy pokarmowe psom ? dostała kiedyś alergii aż zdarła skórę z grzbietu, weterynarz mówił, że po kurczaku, nie dostawała kuraka jakieś 2 miesiące i było wszystko dobrze i wczoraj od nowa się zaczęła drapać i pojawia się krew, wet przyjedzie dopiero jutro, nie mam pomysłu od czego to może być , dostawała karmę z puszki i gotowane jedzenie ( to co zawsze z wyjątkiem kurczaka ), albo coś żre jak jest na zewnątrz albo weterynarz się myli i to nie będzie alergia pokarmowa. i teraz pytanie ile kosztują takie testy w #rzeszow ? #psy #pytaniedoeksperta
  • 9
@matra: lablador, dostaje butchersa jak nie ma gotowanego, a jak gotowane to raz na jakiś czas wątróbka, żołądki, po za tym na co dzień makaron, warzywa, ser biały, śmietana ( też w drodze wyjątku, staram się unikać laktozy ) , ryż, kasza też rzadko, a tak to wieprzowina jeśli chodzi o mięso, ( golonki, flaczki, szynka)
@ElektrycznyMarian: ale Ty wiesz, że labrador to pies a nie kubeł na śmieci?
Masz do wyboru - karma bezzbożowa (BC GF ma tłuszcz drobiowy konserwowany tokorefolami, co wg producenta nie uczula), albo BARF. Ewentualnie mokre, ale dobre mokre wychodzi drożej niż dobra sucha, która wychodzi drożej niż dobry barf.
@ElektrycznyMarian: Mirabelko, znalazłam ciekawą opinię, myśle, że może Ci się przydać: "W przeważającej ilości przypadków to nie sam kurczak uczula, a zboża, które są wypełniaczem w 90% karm. Polecam najpierw spróbować karmy w której wypelniaczem nie będą zboża, a np ziemniak - Brit łosoś i ziemniak, albo Empire; myślę, że można teraz liczyć na dość duże promocje i można spróbować drozszych karm typu Taste of The Wild"