Wpis z mikrobloga

Mirki mam problem. W wigilie dałem wpis na fb o tym jak to ludzie na moim osiedlu fatalnie parkują itp. Dziś w nocy moja znajoma i jej chłop zaczęli do mnie wypisywać, ze porysowalem im auto i ten wpis to dowód. Już oczywiście zgłosili mnie na bagietach. Co robić? #trudnesprawy #pytanie #prawo
  • 114
  • Odpowiedz
@maccyp: Mirku raczej wyjdzie na Twoje. A że czasem parkują źle to prawda. U mnie w sobotę też się zdrowa akcja #!$%@?ła pod blokiem bo patus z golfa chyba sprzęgła przy odpalaniu nie wcisnął, szarpnęło i "wkomponował" się w bok hyundaia. #!$%@? jeszvze odjechał zostawiając znaczek VW przy tym hyundaiu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@maccyp: zacznijmy może od najważniejszego, żeby wykluczyć wszelkie wątpliwości dla dalszych dywagacji - porysowałeś czy nie?

Na tę chwilę wstrzymałbym się od jakiejkolwiek pisanej wymiany zdań z nimi (przez FB, listownie itd), żeby nie wykorzystali tego.
  • Odpowiedz
@maccyp: zanim to się stało przechodziłem obok bo szedłem po zakupy :) Golf 3 a samą stłuczkę widziałem z około 50 metrów gdy wracałem z drugiej strony bloku (bagiety go szukały, na skanerze później słyszałem). Numery spisała sąsiadka poszkodowanego i ona zadzwoniła. W bloku się info szybko rozchodzi :)
  • Odpowiedz
  • 7
@LaiLaiHei: nawet nie dotknąłem tego auta. Odpisałem tylko, ze nic nie zrobiłem i urwałem temat.@Admirau_Feels: tutaj tez akcja miała miejsce na blokowisku. Najlepsze, ze ja tam nie mieszkam od roku. Byłem u rodziców na wigilii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@maccyp mnie babka chciała też kiedyś wrobić, bo sobie w aucie przerysowalem błotnik z przodu obok marketu w okresie świątecznym (zagapiłem się, nie zauważyłem słupka, no bywa) i że jej beemkę porysowałem. Groziła mi policją oczywiście i że jej mąż mnie dojedzie xD Poinformowałem ją po prostu, że za wyłudzenie odszkodowania grozi do 5 lat pozbawienia wolności i jak najbardziej niech idzie na policję. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
@maccyp: Jeśli bez dowodu, tzn to jest oczernianie. Albo sąsiad zgłosi dowód na policję, albo masz wygraną sprawę o oszczerstwo,, a żądają oficjalnych przeprosin, ltd.
  • Odpowiedz