Wpis z mikrobloga

Z skóry naturalnej, która przy odpowiedniej pielęgnacji przeżyje swojego właściciela.


@MarekW: Tanio nie będzie. Strzelałbym że Twoim najlepszym wyborem będzie porządna końska skóra i kurtki Simmons Bilt, Aero Leather, może Schott made in USA, ale nie wiem jakich skór używają. Może też skóry Chromexcel z wołu ze stajni Horweena albo coś podobnego, ale na coś naprawdę długowiecznego chyba wybrałbym konia.

Poza tym wielu producentów nie kojarzę, ale szukałbym kogoś kto chwali się skórą z jakiej korzysta i podaje o niej informacje. Plus jak wspomniałem wcześniej, końska skóra. Macałem kurtki Simmons Bilt i z zamkniętymi oczyma bez problemu wskazałbyś która to SB, a która to sieciówkowy
  • Odpowiedz
@piotreek88: Dzięki ale nie mają modelu, który sobie upatrzyłem ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Xune: Otworzyłem w pierwszej kolejności Simmons Bilt i znalazłem tam kurtkę, której szukam! Mam budżet około 2 000 zł i widzę, że będę musiał się wstrzymać z zakupem bo trzeba będzie drugie tyle dołożyć. W modelu "Type D-1" z SB już się zakochałem.
Poszukam jeszcze, może dowiem się o kimś z
  • Odpowiedz
@MarekW: Szukaj, bo może znajdziesz firmę z niższymi cenami i również dobrymi skórami. Ja nie kojarzę za wielu marek czy producentów bo po prostu przez długi czas nie szukałem kurtki skórzanej. Dopiero teraz się za czymś rozglądam, ale nie potrzebuję takiej na 70 lat. Może Schott będzie dobrym kierunkiem. Jest Schott made in USA, marka-legenda w sumie i tańsza linia Schott NYC, szyta AFAIK ze słabszych skór, modele na Europę
  • Odpowiedz