Wpis z mikrobloga

  • 72
Pokłóciłam się z przyjaciółką bo wysłałam jej dowcip a ona napisała, że nie chce jej się czytać. Według mnie taka odpowiedź to brak szacunku, przecież mogła odpisać później, albo napisać że później przeczyta, no cokolwiek. Uważacie, że to przesada?

#logikarozowychpaskow
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Android
  • 1
@imarid po prostu słuchałam wlasnie wykładu na temat komunikacji międzyludzkiej, który dotyczył między innymi "dwóch monologów", czyli tego, że ludzie zamiast rozmawiać ze sobą nawzajem to mówią na zmianę. No i ten dowcip był z tego wykładu a ona mi tu wyjeżdża z tekstem, że jej się czytać nie chce.
  • Odpowiedz
via Android
  • 3
@choramuchomora a najlepiej w ogóle nic nie wysyłać tylko słuchać co ona ma do powiedzenia i tylko o tym rozmawiać. Ewentualnie wcale nie rozmawiać, tylko mówić sobie każda co chce i nie zastanawiać się nad tym co mówi druga osoba.
  • Odpowiedz
@aaa_daa: ale to nie było ważna historia z twojego życia czy coś w tym stylu, mi się też nie zawsze chce czytać wszystko co mi ktoś przesyła a nie chcę obiecywać, że przeczytam później bo wcale tak może nie być, bo zapomnę czy cokolwiek. Gorzej jeśli traktuje tak ważne sprawy które piszesz czy mówisz, ale to już należy inby robić o to, a nie o jakieś śmieszne historyjki
  • Odpowiedz
@aaa_daa hahah kiedyś znajoma z uczelni wysłała mi swój przekład jakiejś piosenki Kultu po angielsku, akurat byłam zajęta, więc powiedziałam, że nie mam czasu czytać teraz tego, jakoś tak żartowałam, a ona się śmiertelnie obraziła i na drugi dzień na uczelni się do mnie nie odzywała xD chyba nocami nad tym przekładem sleczala i chciała mojej aprobaty ( ͡° ʖ̯ ͡°) tak że tego, może ona serio
  • Odpowiedz
@aaa_daa: jakbyś wysłała jej CV do sprawdzenia albo swoja książkę, coś dla ciebie ważnego, to można się fochać, a nie o spam. I to nie z braku szacunku, tylko wsparcia, zainteresowania. Dała ci do zrozumienia, że to jej nie interesuje. Gdzie tu widzisz brak szacunku? Do dowcipów? Nie okłamuje cię, nie ściemnia, nie zbywa, wali wprost. Gdybyś zwróciła się do niej ponownie, że prosisz, by jednak się z tym zapoznała,
  • Odpowiedz