Wpis z mikrobloga

haha oszalałem :D ale może bedzie atencja xD

a więc...

podwójne #rozdajo #kaligrafia bo potrzebuję się trochę rozruszać po dłuższym okresie niepisania.

1) do zgarnięcia są trzy widoczne tutaj karteczki A5 z inwokacją #pasta do św. #noijasiepytamczlowieku wysłane listem zwykłym krajowym przez pocztę polską. plusujesz = dołączasz się do losowania. zgodnie ze świąteczną tradycją, zielonki biorą udział.

2) najwyżej zaplusowany krótki (niech się zmieści na kartce w miarę dużą czcionką) tekst też wykaligrafuję i wyślę autorowi tegoż najbardziej plusowanego komentarza.

3) jak będzie odzew to będę robił requesty ( ͡° ͜ʖ ͡°)

losowanie najwcześniej w środę wieczór przez mirkorandom - jakbym zapomniał, to przypominajcie mi na PW.

#phoekaligrafuje <= tag do czarnolistowania.
phoe - haha oszalałem :D ale może bedzie atencja xD

a więc...

podwójne #rozdajo...

źródło: comment_Vsai25XfQzw2pAh9kaXaFCCD7araVouZ.jpg

Pobierz
  • 46
@phoe: te z jakieś takie dziwne. Czemu noga od "g" wystaje w dół, ale już "z" jest zrobione w połowie wysokości tak jakby by końcówka nie wychodziła?
poza tym bardzo ładne!
@maur: bo nie umiem pisać. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

a tak na serio, to z sprawia mi największy problem od zawsze. muszę znaleźć na nie sposób. najprościej jest pisać je po prostu jako Z, nie jako "dziwną cyfrę 3", ale taki kształt to nie jest właściwy element tej czcionki.
@maur: spojrzę a i owszem, dzisiaj tak po prostu siadłem, wziąłem pióro i zacząłem szkalować. na pewno to z nie wygląda tak, jak powinno, i na pewno je kiedyś jakoś poprawię.